Output Compressor 1.1

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Output Compressor 1.1 című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Output Compressor 1.1]

Aktiváltuk ezen az oldalon is a plugint, és a főoldalt 52kb-ről 8kb-osra zsugorította, így érezhetően felgyorsult a betöltés. :slight_smile:

Ez egy nagyon hasznos bővítmény! :slight_smile: Használni fogom. köszi.

Picit akad Google Adsense-el. A megoldása az, hogy az eredeti kódot át kell írni picit. Ki kell venni a az elejéről a <!--// és a végéről a --> részeket.

Valahogy nem igazán érzem ennek a létjogosultságát Wp-Super cache és nginx mellett. Mivel super cache képes gzipként menteni, majd ha a böngésződ fogadja, akkor gzipként is továbbítja az oldalt.

Nem a világmegváltás volt vele a cél egyelőre, az majd a 3.0-ban lesz csak elérhető. Aki akarja letölti és felrakja, aki nem, az meg már biztosan a wp-super cache-t használja, vagy nem használ semmit, és ezért lehet, hogy k…a nem is érdekli ez az egész. Na bumm.

De a WpCache is a már kisebb HTML-t menti le így. Kipróbáltam! Szerintem hasznos!

A WP-Super cache-t nem használm, de ezekszerint akkor HTML oldalként menti le a wp oldalakat. Ez tulajdonképpen az SQL lekérést próbálja kikerülni, így valójában a WP Super Cache és az én pluginom között nem is vonható párhuzam, mert nem ugyanazt a műveletet végzik el.

A következő verzióban egyébként terveim között szerepel a CSS és JS fájlok automatikus kibányászása és egy fájllal (egy tömörített tartalmú fájllal) való helyettesítése.

Ha jól értem, Methos pluginje nem menti el statikus HTMLként a kimenetet, nem is tölt be gyorsítótár szerepet, szóval nem igazán az a szerepe, mint a többi gyorsítótáras pluginnek.
Ami viszont nem tudom, ha bele van téve:

  • ha pre tagok közti szöveget talál, azt nem szabad tömörítse, mert ott az újsor megkell örződjön!

Ez nincs benne, ez csak egy korai verzió, de a következőbe beleveszem ezt is. :slight_smile:

Két WP-ben jártas programozóhoz méltóbb beszélgetést plz :slight_smile: sry

Aki nem bírja a kritikát ne publikáljon, szerintem :slight_smile:

:slight_smile: már több volt mint kritika. picit

:slight_smile: Valami jó kis bannnnn plugin kéne :))))))))))))))))))

Sosem hittem abban, hogy írjuk meg ugyanazt, vagy hasonlót, amit előttünk már valaki megtett, csak másképpen.

Vannak pluginek output kompresszióra, JS, CSS, és kép tömörítésre is. A legtöbb webszerverben van Gzip modul, és wp önmagában is tudja ezt, bár 2.5 óta defaultból ki van kapcsolva.

Nem is értem miért csinál több gyártó is 32" LCD TV-t, hiszen már van ilyen a piacon. Sőt, a Starcraft után miért csináltak még egyáltalán stratégiai játékokat???

Találtam egy nagyobb hibát: átalakítja a feedet is, használhatatlan lesz.

Ne keverjük az üzeletet és az open source világot.

Az open source is üzlet. Mint, ahogyan minden az. Csak nem mindegy, hogy ki(k)nek.

Köszi, hogy szóltál. Javítva, fent elérhető az új verzió.