Output Compressor 1.1

Laci és DjZone:

olyanok vagytok mint a gyerekek, legyen most már elég…:slight_smile: érdemtelen vita, érdemes emberek között, felesleges ide…

zárszóként - ezt egyszer egy híres ember mondta:

“Ne feltétlen új dolgot találj fel… Nézd meg miből élnek mások, csináld azt, csak sokkal jobban, és eléred mind azt amit szeretnél.”

THX! Nekem bevált!

Örülök neki, ezekszerint már nem csináltam hiába :slight_smile:

Csan annyi volt a “gond” vele, hogy egy effektet kikapcsolt az oldalon amit nem kelett volna a design miatt. De egyébként nem volt hiba vele…

Milyen effektet? :slight_smile: JS? Volt kommentezés a környéken? Lehet az egy sorba rántással az is kommentbe került.

A Scarlett sablonnal a felső sorban van egy JS ami az adott kategóriákat listázza ki, egy jobbra balra mozgó effekttel. Ezt kapcsolta ki. Nagyon nagy gyorsulást eredményezett, de mivel ezt kikapcsolta addig én is mellőzöm, mig nem lesz rá megoldás. Más “gond” nem volt vele, tökéletesen müködött…

Nem találom ezt a scriptet az oldalad kódjába, esetleg be tudnád ide másolni? És akkor talán tudunk megoldást találni a problémára.

www.halmania.hu

Asszem ez lesz az

<!--

sfHover = function() {
if (!document.getElementsByTagName) return false;
var sfEls = document.getElementById(“catmenu”).getElementsByTagName(“li”);
for (var i=0; i

<!--

sfHover = function() {
if (!document.getElementsByTagName) return false;
var sfEls = document.getElementById(“catmenu”).getElementsByTagName(“li”);
for (var i=0; i

Nem engedi teljesen betenni, emailben elküldöm ha megadod…

Nem kell elküldeni, ugyanaz a probléma, amit említettem, illetve ami a google adsense-nél is gond. Ha kiveszed a script elejéről a “<!–” sort, és jó lesz. :slight_smile:

Ez gondolom mindenkit erdekel:

http://omninoggin.com/wordpress-plugins/wp-minify-wordpress-plugin/

Köszi!

Kipróbáltam nem változott, megszünteti a funkcióját, de azért köszi, majd keresek mást…

Minify-vel müködik, köcce:)))

Szivesen :wink:

Egész jónak tűnik ez a plugin, felgyorsítja az oldal betöltését? Hm… !
Én sajnos még nem értek a php írásban, de már próbálkozok egy szép blog megépítésében( szerencsére egész jól haladok).
Viszont olvasom, hogy ezt azt kell módosítani, hogy rendesen működjön.
A most letölthető, az már a fix, babrálás nélkül is működni fog?

Babrálni a kóddal semmit nem kell, előfordulhat, hogy a sablonodban van olyan inline javascript amely esetleg a HTML kód összerántása miatt úgymond “kikapcsolódhat” (kikommenteződik), de egyébként tudtommal semmi probléma nincsen vele.

Ki is próbáltam, de sajnos nekem sem megy rendesen.
Ha van olyan ahol a NextGallery-t használom, pontosabban a dia vetítést, akkor az a rész nem működik. A dia vetítéshez imagerotator.swf fájl kell.
Ha be van kapcsolva ez a plugin, akkor az oldalam azt írja, hogy “A diavetítéshez Flash Lejátszót szükséges.”- ezt az oldalsávban írja. A postban pedig- “Flash lejátszó és JavaSzkript támogatású böngészőre van szükség.”
A YouTube vidót azt megjeleníti, de a DailyMotion-ról a videót már nem.
Sajnos így én sem tudom ezt használni :frowning:
De ha esetleg ezt a részt áttudod írni, hogy ezeket nem tömörítse, lehessen látni, szívesen kipróbálnám, használnám! :wink: