NextGen Gallery fordítást keresek

Szervusztok!











Mivel úgy tűnik, hogy Alex Rabe június 7-én végre megállapodott az 1.3.3 verziójú NextGen Galériánál, így most a hétvégén nekilátok a honosításnak.





Bár elküldtem neki a korábbi magyar fordítást, de nem integrálta bele az új csomagba - így továbbra is külön lesz letölthető a magyar pack.











Hamarosan jelentkezem a fejleményekkel…

El kellene pl. a főoldalra (word-press.hu) egy PayPal-os “Donate” gomb, olyan, ami azt is kijelezné, eddig már mennyi adomány érkezett be. 1 ilyen minimum jó lenne, pl. ilyen “Fordítás-részlegbe” - pár dollárral én is hozzájárulnék - ami pénz meg összejönne, azt vagy szétosztani a fordító közt, vagy újabb fordítási megbízásokra lehetne költeni.











De lehetne titkosan is kezelni, bízva Laciba, hogy aztán ne hogy emiatt viták alakuljanak ki - majd Laci meg elköltené fordítási munkákra. De lehetne nyilvános is, azzal a megkötéssel, hogy a befolyt pénzhez senki nem nyújthatna be követelést, azt csak és kizárólag Laci oszthatná el - költhetné el fordításra. De így legalább látnánk, hogy van értelme - meggyőződésem, hogy lenne értelme.











egy ilyet kirakni nem kerülne semmibe (nem kerülne pénzbe).

Én úgy tudom, hogy a PaYPal számla üzemeltetése pénzbe kerül, a rákerülő összegek pedig adókötelesek.

Attól függ, hogy kié a számla.





Mert tegyük fel egy ciprusi/holland antilláki/gibraltári cégé…

Maga a PayPal számla megnyitása és fenntartása nem kerül pénzbe, a rendszer a forgalomból von le némi jutalékot.











Igen, valóban adóköteles a PayPalen megszerzett jövedelem is. (DjZone: Miért lenne a WordPress Magyarország offshore cég? :slight_smile: :slight_smile: ).











Az viszont megint egy más kérdés lehet, hogy egy bejegyzett Wordpress Magyarország Egyesületnek nyújtott adomány nem lesz az adó martaléka. :wink: És legális, sőt az adományozó - ha kívánja - a kapott igazolás alapján a saját adójánál kedvezményként veheti figyelembe.











Megfontolandó, és jó érzékkel eldöntendő, hogy hol lesz az a határ, amíg az effajta tevékenységek a Közösséget építik, vagy ellenkezőleg: éppenhogy rombolják?











De ezeket nem itt, hanem a Fórum-presszóban kell(ene) megbeszélni. :wink:

Ördög ügyvédje szerepet játszottam, ahogy szoktam :wink:

Szervusztok!











Kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel nyújtom át Nektek az 1.3.3 verziójú NEXTGen Galéria honosítását.











Használjátok egészséggel: NextGEN Galéria 1.3.3 magyar nyelvi fájl

köszi MaXX :slight_smile:

Köszönjük szépen Uram! :slight_smile: :smiley:

Köszönöm! Szép munka!

Köszönöm én is, 1.3.6on is hibátlan.

+1

Szervusztok ismét!











Ellenőriztem a két fordítást: az 1.3.6 betűre ugyanaz, mint az 1.3.3.











Használjátok továbbra is egészséggel!

Köszönjük MaXX! :wink:

Köszönjük szépen MaXX! Ment a +1. :slight_smile:

Köszönöm a pontokat :slight_smile:











Nos, már az 1.4-es verziót csodálhatjuk a NextGen Galériából.





Változás történt a nyelvi fájlban: 716 sor van a 669 helyett.





Igyekszem minél előbb elkészíteni a friss fordítást (talán készen leszek vele a héten).

Üdv Mindenkinek!











Elkészültem az 1.4.3 verzió NextGen Galéria nyelvi fájljának honosításával.





Kéretik kritikus szemmel tesztelni és használni, hátha valami nem OK.











Ha hibát találtatok, azt jelezzétek nekem, ha lehet, hogy javíthassam a tévedésem.











A friss csomag letölthető innen (mo + po): nggallery-hu_HU.zip

Örök hála néked MaXX!

Köszönjük szépen MaXX!











Hol fogod tárolni ezt a rengeteg jó pontot? :slight_smile: :slight_smile:

Nagyon szívesen :wink:











Ööö, majd ha már jó sok pontom lesz, akkor rosszalkodom is egy kicsit, és akkor a mínuszok kiütik a pluszokat :rolleyes: