Miért pont WordPress

Ezekért :wink:

Ez az ezredik hozzászólásom a fórumban, gondoltam ide írok. Ez az első fórum, amelyben gyökeret eresztettem. Voltam már más néven más témában fórumokon, de valahogy nem találtam meg a helyem, vagy lehetséges nem odavaló voltam. Szerencsére rátaláltam a WordPress-re igaz nem wp hun először hanem az orgon, de miután létrejött a WordPress Magyarország idővel megjelentem a fórumon is. Rengeteget segítettek itt nekem, nagyon sokat tanultam ezen a fórumon. Mindemellett számos emberrel ismerkedtem meg, van akivel személyesen is találkoztam, van akivel nem, de mégis msn-en szoktunk beszélni, mint haver a haverral, volt olyan, hogy itt kerestek meg munkával kapcsolatban és mára elég jóba lettünk. Volt olyan, hogy unalmamban, munkám miatt, mérgemben, örömömben, bánatomban olvastam és írtam a fórumba éppen. De rengeteg minden történt velem, a fórummal a közösséggel is egyaránt ezen idő alatt. Nagyon velősen ez történt 2007.07.18-a óta. Miért is ez a pár sor?





Ezúton szeretném megköszönni mindazon emberek fáradozását, akik segítettek, segíteni próbáltak, akik elnéztek nekem valamit és az egész WordPress Magyarországnak mindent!











Hajrá WordPress, hajrá WordPress Magyarország!

Ezredes Uram! Gratulálok! És köszönöm szépen a magam és magam, sőt kifejezetten a magam nevében is, mind az ezret! És még sok ezret velünk!





:icon13: