Megjelenenítési gond

Hello!











Van egy kis gondom. Megjelent ez 2.1.3" /> a felirat az oldalaon a bal felső sarokban és fogalmam sincs hogy mi lehet ez. Már a sablonom összes fájlját megnéztem de ilyen nincs is benne. Hátha esetleg elirtam valamit.





Remélem tudtok segíteni a gondomon.





Előre is köszi





üdv: Efrud

Mikor a header.php file-ba belehelyezted a G verifikációs kódot, levágtad a felét a WP verzió-sornak:





2.1.3" />

köszönöm

Sziasztok!











Készülőfélben van egy oldal, amit WP-vel szeretnék megcsinálni. Egész jól haladtam, bár sajnos nem értek a CSS-hez, így elég macerás volt a saját design-omat rászabni egy másik témára.





A problémám akkor merült fel, amikor megnéztem a Firoefox alatt tökéletesen kinéző oldalamat IE alatt…





Szétesett…











Íme:











www.fototv.hu











Érdeklődnék, hogy tudnátok-e nekem segíteni abban, hogy az oldal mindkét böngésző alatt ugyan úgy nézzen ki?! Tudom, hogy nem egyszerű feladat, de magam kevés vagyok ilyen szintű beavatkozáshoz.











Segítségeteket előreis köszönöm!











GZ

Amúgy az oldal még Firefox alatt is szorul némi foltozgatásra, de 90%-ban már olyan amilyennek lennie kell. Csak ez a fránya IE…

GZ: ha van MSN-ed, akkor vegyél fel és megpróbálok segíteni neked: suta.art [kukac] hotmail [pont] com

suta: nagyon rendes vagy, köszönöm szépen, élni fogok a felajánlással nemsokára (csak most nincs időm rá, sok az egyéb munkám :))











(blasterhead néven fogok jelentkezni msn-en)











Üdv, és köszi mégegyszer!











GZ

Szerintetek miért van az, hogy az egyik WP-alapú honlapom egyszer csak fogta magát és tök fehért oldalt ad be (magyarán: nem látszik semmi)! Mit kell tennem, hogy visszaálljon az eredeti állapot?





Most így néz ki a honlap: http://foci.bacskaisport.hu/

:o index.php-dben mi van?

Közben megjavult. Próbálkoztam néhány variációval, s végül egy merész húzással töröltem az összes plugint és sablont, majd visszamásoltam a telepítési csomagban lévőket. Ezzel helyreállt az oldal és a rend. Gyanítom, hogy a pluginok kompatibilitásával lehetett gond.

ie alatt nem jelenik meg rendesen a blogom és fogalmam sincs miért. Légyszi segitsetek nekem!

body {





margin: 0;





padding: 0;





background: #191919 url(images/bg.gif) repeat-y top center;





font: 62.5% “Lucida Grande”, “Lucida Sans Unicode”, Sans-Serif;





color: #000;





text-align: left;





}

















csak tipp, hogy a “text-align: left;” okozza…

ha középre vagy sorkizárta állítom akkor meg firefoxon csúnya

és ha kiszeded?

akkor firefoxon jo ie-n meg rossz

_text-align: left;











ennyi, a ff nem nezi az ie igen

ezzel már probálkoztam. irtabb fentebb hogy bármit irok be nem jó. azért köszi. Ha van valami más ötleted akkor irj.

kivenni css-ből és az egész lapot egy táblázatba rakni, amit középre lősz be.





nekem az ienél rosszul megjelenő lightbox esetében segített.

és ezt hogyan kell kivitelezni?

a header php-ba a











után szúrd be ezt:
















X helyére a középmodul szélességét kell írni, ha jól számolom neked 855





a footer php-ba pedig a





után ezt írd be:











...hátha...