Megjelenenítési gond

nekem nincs olyan a footer php-ben hogy

















De maugy most középen vana dolog ie-ben csak elég csunya az egész. Olyan nagyok lettek a betűk meg ilyenek. Gondolom a footeres dolog miatt. Hova szúrjam be ha nincs ?

Akkor a footer.php első sorába, a

sor elé.

no most valamennyire helyreállt a rend. Már csak az a probléma, hogy alul ha megnézitek kicsit el van csúszva a dolog. Nem sokkal de nem valami szép. És ie alatt a blog keresője le van csuszva az oldalsávba. +az oldal legtetején van egy kis szünet a firefoxhoz képest.

szóval, a kezedet ugyebár nem foghatjuk minden egyes lépésnel, de elindítottunk a jó úton…





gyakorolj, próbálgass és előbb-utóbb jó lesz! :wink:

én is igy gondoltam. Probálgatom egyszer összejön a dolog. Köszi minden segítséget.

Srácok!











Most vettem észre sajnos, hogy 1024x768-es felbontásnál a k2-es jobb oldali menümet letolja az oldalon legalulra jobbra. 1156x864-nél gyönyörű minden.











Mit tegyek? A page szélességét már állítottam de semmi…











Nagyon köszönöm előre is.











Üdv.Picsu

Sziasztok!











Két kérdésem volna.










  1. Az ITHEME 1.1 -es sablon szeretném használni. Amikor megnyitom a linket ami galériákra mutat, a jobb oldalon található KATEGÓRIA, ARHÍVUM stb. stb. boxok " lecsúsznak a főképernyő aljára" pedig a jobb oldalon kellene hogy megjelenjen. Segítsetek hogy mit szerkesszek ahhoz, hogy jól jelenjen meg.










  2. A főképernyő fejlecére definiált PAGE-eket hogy tudom linkelni? A képgalériát közvetlenül az egyik gombra szeretném definiálni.











    Köszönöm
  1. A “lecsúszás” mindig ugyanarra az egy okra vezethető vissza: valamilyen elem (kép, kódsor, link stb.) vagy a ‘sidebar’-ban vagy a tartalom részben szélesebb mint (pixelben) mint az elemet magában foglaló div szélessége. Általában csak IE böngészőben okoz gondot.










  2. Az attól függ, milyen kódot használ a sablonod (header.php) a gombok megjelenitésére. Ha a klasszikus wp_list_pages “template tag” esete van fennforgásban, akkor vagy manuálisan hozzáadsz egy sort vagy alkalmazol egy Redirectify nevű plugint.

Sziasztok











Abban szeretném kérni a segitségeteket, hogy wp-vel csinálom az oldalam.





szeretnék feltölteni egy képet tudom is hol kellene:admin bejelentkezés/intéző/oldalak/Képek oldal/modositás.





És ott feltöltésnél kiválasztom a képet beirom a nevét, a leirást róla utána rányomok hogy feltöltés, elkezdi csinálni majd megáll kiirja hogy a fájl üres probálkozzak másikkal.





De egyik képet sem engedi feltölteni, mindegyiknél ezt irja ki.





a képek kiterjesztése jpeg.





Légszi aki tud mindenképpen segitsen.





Előre is Köszönöm!

Köszi! Ezt kerestem:_text-align: left; No pomblém, éljen a WP!!

Az aláírásomban szereplő bloghoz szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek, mert én egyszerűen nem tudok rájönni a problémára. Ie alatt balra igazodik az egész, de nem tudom megfejteni, hogy miért is van ez. Próbálgattam én sok midnent, de nem jön össze sehogy. Remélem ti tudtok valami tanácsot adni.











FF, opera alatt meg tudjátok nézni, hogy is kellene neki kinéznie valójában.

itt valami nagyobb gubanc lehet, mert nekem bejön a lap, aztán hibaözenet, amit ha leokézok akkor utána “A lap nem jeleníthető meg.” blankscreen jön… :o

Megnéztem, bekavart egy plugin de azt meg is oldottam. Már csak a sablon kérdés maradt.

szerkezetileg nekem ugyanúgy néz ki ie alatt mint ff alatt.





ami viszont a probléma, hogy png-ket használsz, azt nem szereti az ie.





csináld meg a sablon részeit gif-ben, és jó lesz!

igen már úgy néz ki, mert épp most csináltam meg. :wink: Png-re meg dobok neki egy pngbehavior-t és jó lesz az is. (reméljük)