Magyar fordítás telepítéséhez észrevétel

Köszi a gyors reakciót. Közben megtaláltam a megoldást. A hiba általános, legalábbis szó szerint ugyanezt a hibaüzenetet és jelenséget írta le egy (több) lengyel úriember is a wordpress.org support fórumán.





A megoldás pedig a security-exchange.net fórumán érhető el. Nem a memóriával (és beállításaival) van baj, mert mind a PHP, mind a Wordpress configok jól vannak beállítva. Ráadásul angolul működik. A gond a lokalizációval lehet, az okot nem részletezték, de a megoldás működik; a functions.php-ben történt apró módosítás után minden rendben megjelenik magyarul is.











ps.: A nyelvi fájl utólagos telepítése alatt a languages könyvtár létrehozását és a .mo fájl bemásolását, valamint a wp_lang értékadását értettem én is.

Köszönjük szépen, hogy megosztottad a Közösséggel a kutakodásod eredményét. :slight_smile:

Megnéztem a sajátom és nekem alapban az volt beállítva amit tanácsoltak hogy be legyen állítva.


Farkas Győző wrote:

Ugyebár, a hibaüzeneted érted - kevés a memória. Többször, többféleképpen leírták a Fórumban, hogy miért, meg micsoda és hogyan... :)








Szia!





Az a helyzet, hogy nekem is hasonló problémám van, de nem pont ez.


Erre a megoldás meg van írva a fórumban, de nálam nem megy, továbbra is ezt írja:





Fatal error: Allowed memory size of 6291456 bytes exhausted (tried to allocate 46080 bytes) in /usr/home/www/htdocs/01-users/l/a/ladapd/wp-includes/taxonomy.php on line 895





Ugye a korábbi esetben a wp-includes/functions.php(3233) hibát írta méghozzá ezzel kezdve: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted, nálam pedig már ez is más.





Ha tényleg volt szó erről valahol, légyszi mutassatok egy linket, mert a kereső nem dobta ki, ha meg tényleg nincs még rá megoldás, akkor bárkitől bármi segítséget elfogadok.


A tvn.hu-ra tenném fel a WordPresst.

A php.ini fájlban kevés memória van engedélyezve. Irány a szolgáltató. :wink:











És ez egyáltalán nem “Magyar fordítás telepítéshez észrevétel”, tehát - mivel kezd itt is kialakulni az őskáosz - csiki and csuki. :wink:


Farkas Győző wrote:

A php.ini fájlban kevés memória van engedélyezve. Irány a szolgáltató. ;)





Mi az, hogy irány a szolgáltató???


Egyébként köszi a segítő szándékot.

A szolgáltató állítja a php.ini fájlt.