Komment Válasz

Húúú A kommentvalasz WP plug in készítője neheztelni fog rám, (mivel 1 órán át segített beüzemelni és picit módosítani az ő kiegészítőjét, azonban egyszer működik egyszer nem nálam miután elköszöntünk. :frowning: )





Valaki tud valamit ajánlani?





Körbenéztem a WP hivatalos oldalán a plug in-ek közt, de egyik sem akar rendesen működni… lehet a header meghívás miatt, nemtudom.

Én egy Quoter nevu plugin használok erre.











itt egy olyan hsz amiben van válasz


charlie wrote:

Én egy Quoter nevu plugin használok erre.





itt egy olyan hsz amiben van válasz





Működik!


Azonban lenne pár kérdésem.


A plug in weboldalán oldal újratöltés nélkül beszúrja, nálam csak oldal újratöltéssel. Ez kiküszöbölhető?





Továbbá megoldható lenne, hogy a qute-on belűre (és ne fölé) írja, hogy idézet xy-tól ekkor stb. ?


( http://blog.vizipipafan.hu/ )





Frissítés: Előzőkre nem találtam még megoldást, viszont előjött egy probléma:


Az utolsó kommentet automatikusan quote-olja, ami számomra idegesítő. Mikétn tudnám ezt orvosolni?

mit szur be ujratoltes nelkul? a hozzaszolast, vagy a hozzaszolas form-jaba a [ quote ] dolgot?











az, hogy mit, hogy ir ki, csakis rajtad és a css-eden mulik :slight_smile:











ott nálad ha ilyet csinal valami bibi lesz, vagy rosszul raktad be, vagy valamivel osszeakad a js-e.

A plugin oldalán lévő leírást vettem alapul és úgy csináltam. :frowning:





Most megpróbálom teljesen előröl. Majd megírom, milyen eredménnyel járt.











Update#1:





-Újratettem teljesen, de megint ugyan az a helyzet… a legutolsó hozzászólást automatikusan idézi a szövegmezőbe.





MIÉÉÉRT?!





Más ilyen nincs fent…











(Az, hogy ajax-os a komment küldő lehet gond?)

probald ki, hogy kikapcsolod a hsz-ekhez kapcsolodo plugineket.











ha igy se megy, akkor küld el mailba pls. a témádat, aztán megnézem (feltéve, ha neked ugy jo)

Megpróbáltam, de nem segített. Elküldtem email-t a weblapodon található címre.

Valamiért nem megy el gmail-ről az email… :frowning:





Valami más címet tudnál esetleg adni?

elkuletem neked emailbe (asszem)











milyen oldalon, milyen cimet néztél?

Aláírásodban a hogyan.org-ot.

2.8.4 alatt működik ez?





A Hogyan.org-on ahogy nézem nem igazán megy. :slight_smile:


'syska' wrote on '2009-09-28:




2.8.4 alatt működik ez?


A Hogyan.org-on ahogy nézem nem igazán megy. :)








nekem tökjól megy. nincs vcalami adblcok, vagy js blokkolód?

'charlie' wrote on '2009-09-28:




nekem tökjól megy. nincs vcalami adblcok, vagy js blokkolód?





Negatív. Semmi ilyenem sincs. FF 3.5.3-om alap.

hmm, kivizsgálom.

Sziasztok!





Oldalamon be van kapcsolva a kommentválasz plugin, viszont én nem látok olyan opciót sehol, hogy válaszolni lehetne akármelyik kommentre is… :unsure:











Esetleg ha valaki ránézne, azért nagyon hálás lennék.





WinBlogger











Üdv.:











pzstm

Bizonyára be kell rakni egy kis kódot a komment fájlba.











Melyik plugin ez? A készítő weblapján tuti le van írva, mit hová kell illeszteni.

Ehhez már nem kell plugin hanem a comments.php-be kelle betenni a kódot. Egyébként ha mégis a plugin mellett döntesz akkor a készítő honlapján találsz egy hasonlót mint amit én irtam és azt is a comments.php sablonfájlba kell beilleszteni a comment_text rész után.

Nagyon hülyének fogok tűnni, de a témám mappájában lévő comments.php-n belül hova illesszem be a fentebb említett kódot? :rolleyes:

Hát nem nagyon tudom hogyan néz ki a te comments.php fájlod,de amint fentebb is írtam vala, valahova a comments_text rész után kellene.

Nem sikerült még kislabizálnom, hogy merre is lehet, viszont találtam egy ilyet, ami nekem érdekesen hangzik :rolleyes:









Code: