Hiányzó munkakönyvtár üzenet!

Egyébként Xart sem ér a napi szintű adatbázis mentés, csomó minden elveszett, hiába töltöttem fel a tegnapi sql-t a buddypress-es dolgok eltűntek, mint a fórum topikok, meg ilyesmi.

Félreérthetően foglamaztam, nem a mai mentések hiányoznak, hanem a többheti és havi bejegyzések, fórum üzenetek, beállítások, stb… Azért azoknak már benne kéne lennie a tegnapi mentésben, nem? :slight_smile: Legalábbis illene, de mivel nincs, ezért most szívok, mint a torkosborz… Pedig én webdizájnér vagyok, nem rendszer gazda és még is ilyen dolgokkal kell foglalkoznom. ÁÁÁÁÁÁ!!! Megörülök!!!. :smiley:

Szerencsére megoldódott a (hiányzó munkakönyvtár) problémája, köszönhető a szolgáltatónk rendszergazdájának.

Hehe… na ja.:smiley:

Üdv!



Nálam is előjött ez a probléma a 4.2.2 telepítése után. Megpróbáltam az eredeti (?) angol verziót is, de dettó.

Már mindenhova tmp könyvtárakat tettem, de semmi nem változott. A 777 jogosultságot cPanelban állítottam be hozzájuk, de azt vettem észre, ha kilépek a könyvtárból és vissza, akkor az eredeti 755 áll vissza.

Semmit nem hagy telepíteni; se képet, se sablont, se bővítményt.

Kezdem azt hinni, hogy az egész WP egy nagy nulla.

A Joomlával azért nem az elején van ekkora szívás, bár az is gáz.



Íme:



XY 1.2.7 sablon telepítése
Telepítőcsomag letöltése: https://downloads.wordpress.org/theme/xy.1.2.7.zip

Warning: touch(): Unable to create file /tmp/xy.1.2.7.tmp because No such file or directory in /home/pszicho2/public_html/bulitv.hu/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: unlink(/tmp/xy.1.2.7.tmp): No such file or directory in /home/ho2/public_html/bu.hu/wp-admin/includes/file.php on line 464
Sikertelen letöltés. Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: /tmp/xy.1.2.7.tmp

oregsas wrote:
Kedves "MUNKAKONYVTAR NEM LETEZIK" hibaüzis kollégák!


Én is nyűglődtem ezzel a problémával. Nekem az alábbi volt a megoldás: Próbáljátok meg a WP fájlokat tartalmazó mappával egy szintre egy "temp" nevű mappát gyártani. Ennyi. Ha a főkönyvtárba lett telepítve a blog, akkor ehhez a szinthez már nincs írási jogotok, a rendszergazdát kérjétek meg. Nekem mázlim volt, mert én eleve egy alkönyvtárba tettem a blogot, így tudtam az alkönyvtárral egy szintre tenni a temp-et. Amúgy nem kell 777 hozzáférés, nálam csak a tulajdonosnak van full jog beállítva, és működik. ;)

Nekem alkönyvtárban van és így sem megy, ha beleteszek egy tmp-t.

SPter, ott valami szerverbeállítási galiba lesz, touch, fopen függvény… Érdeklődj a tárhelyszolgáltatónál.

Én úgy látom, te nem a wp-vel szívsz, hanem a pocsék szerverbeállításokkal.



A wp-vel normális tárhelyen semmi probléma nem szokott lenni.

Ha van saját tmp könyvtárad / vagy létrehozhatsz, akkor azt a tárhelyed / (azaz a /home/user/) szintjén találod / kell létrehozni, nem a /public_html, /wwwroot vagy akármi könyvtárban, ahová a nyilvános fájlokat feltöltöd.

Ha nincs vagy nem tudsz egy szinttel feljebb létrehozni, akkor fordulj bizalommal a szolgáltatódhoz.

Kösz a választ!

A probléma ott volt, hogy a telepítő csomag duplán van zippelve, amit nem sikerült egy külön WP könyvtárba kinyitni, mert ezt automatikusan nem tette valamiért a cPanel. Addig bűvészkedtem vele, amig a domain rootba került közvetlenül az egész installáció, hogy ne legyenek fölösleges folderek, fájlok.

Így nem került elég “mélyre” a WP.

Tehát a működő renszer 2 folderre került a domaintól, azaz; public_html/domain/teszt folder/wp

Így már van élet a nagyhalál után!

Hála és köszönet az Inteceseknek!



Legalább most már ezt is tudjuk, bár kár, hogy másfél napomba került.

Ahogy Andrea mondta (te pedig újabb hozzászólásoddal meg is erősítetted): nem az igaziak azok a szerverbeállítások…