Ha szereted MU-t, akkor a Buddypress-t imádni fogod

Sziasztok!





Most minden jó elvileg! Még egy kis segítséget szeretnék kérni! Van szép oldal csak a tevékenység, tagok, csoportok nem érhetőek el…Ezekkel mit kell tenni, hogy rendesen működjön? http://humanpolitika.hu/





Köszi szépen előre is!

admin > közvetlen linkek > állítsd vissza alapértelmezésre.





Mi történt?

Visszaállítottam de úgyse megy…:frowning:





Mit kell még felrakni vagy mi nincs beállítva???





Fenn van a Buddypress beállítottam a hálozatot, htacces-et…





Nagyon szépen köszönöm előre is!

hali





én felraktam iletve bekapcsoltam a bővítmények között.





semmi más nem történt mint megjelent az oldalon kék színü betök meg vezérlő pult felől is, pl ilyenek hogy profil de rákatintok 404 stilus lap jelenik meg valami nem jó még!











mit kel teni hogy müködjön is?

Ajáljátok ezt egy motoros közösségi honlapnak??

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy a Buddypress ajánljátok, lehet rá számítani hosszú távon is?

Ajánljuk, és minden jel szerint hosszabb távon is. Az egy más kérdés, hogy az előtted szóló tapasztalataink szerint - arra kattint egyet, amerre az orra éppen mutat, de még az alapbeállításokon sem nagyon szokott végigfáradni… :slight_smile:

Köszönöm a gyors választ! Az biztos, hogy ha elindul a rendszer/oldal, akkor megosztom tapasztalataimat.





Lehet olyan magyar oldalt találni ami Bp használ és nem kevés regisztráció van?





Nem nagyon találtam magyar oldalt, aki használná, azért kérdezem.

Van olyan aki használja a Buddypresst?

Tagok - dobozban van 3 fül: Legújabbak | Aktív | Népszerű











Legújabb mutatja a legújabbakat, viszont az Aktív | Népszerű fül csak töltődik, de nem jön be adat, mi lehet a gond?

Thom: Csináltál már próba bejegyzéseket a próba felhasználókkal?

Jogos, lehet, hogy az a megoldás, hamarosan kiderül. :slight_smile:





Köszi!

WP oldalamhoz Buddypress bővítményt használok és a telepített Buddypress bővítmény által ajánlott BBPress fórumot használom. (a közöset, nem a csoportra spécizett fórumot) Az lenne a kérdésem, hogy ha úgy döntenék, hogy a Buddypressre nincs szükségem, csak a sima WP oldalra, és törölném a Buddypress bővítményt, akkor a BBP fórumra beírt adatok az összes mindenséggel együtt elveszne? Köszönöm a segítséget előre is!

Pl. Simple press fórum vagy Buddypress fórum?

A BuddyPress a bbPress nevű fórum bővítményt használja,





ami függetlenül a BuddyPresstől is használható.

Köszönöm a választ!





Megbízható a bbPress fórum?

A BP - profilok albumában a képeket csak úgy lehet lapozni, hogy minden egyes kép újra betölti a teljes oldalt. Van olyan plugin, ami az albumokat máshogy tudja kezelni?

Sziasztok mivel én nagyon nehezen találtam meg a





[background=transparent]bbPress 2.1.2 magyar forditását [/background]











[background=transparent]ezért azoknak akik keresik itt:[/background]http://translate.wordpress.org/projects/bbpress/plugin/hu/default találjátok meg.