Google lista

Sziasztok!



Nekem wordpress.com-os blogom van és egy régebbi blogomról exportáltam bejegyzéseket egy újra.



A régin töröltem a keresőszavakat, de ennek ellenére a google még mindig csak a régit találja a keresőszavak alapján.



Valamint az új blogon írt bejegyzéseim keresőszavai alapján sem találja semmilyen kereső a blogomat.



Csak akkor hozza fel találatként a blogom, ha a blog nevét is mellé írom a keresőbe.



Hogyan orvosolhatnám ezt a problémát? Egyszerűen senki nem fogja így megtalálni a blogomat és a “Legjobb Keresőszavak” mező is állandóan üres nálam.



Előre is köszi a segítséget!


Szerintem a fentieken kívül, jó cím is fontos a bejegyzéseknek és az oldalaknak egyaránt, valami olyan ami utal a témára és amit más is beírna a keresőbe, viszont sok honlap még nem használ. Bár ezt megtalálni nehéz. Ha mégis sikerül, akkor sokan megtalálják és rákattintanak, így talán előrébb kerül a rangsorba, és ha már egyszer az első oldalra került, akkor t valószínűleg ott is marad.

@Anita B



Engedélyezve van a beállításoknál a keresőrobotok számára a ki-bejárás?

Nincs a .htacces-ben valami tiltás?

Mikori a költöztetés?



Végigolvastad ezt a topicot?

Egy apró trükk, de hasznos lehet. Készíts videó sorozatot valamilyen témában és töltsd fel a You Toube-ra. Az elsőt tedd nyilvánossá, a másodikat csak a linkkel rendelkezők számára, és az elsőhöz írd oda, hogy a folytatás a honlapodon megtekinthető. A honlapodon pedig tedd ki a videót.