Google Analytics gondok

Szervusztok











Nemrégen készítettünk egy egyedi Sablont WP alapú oldalhoz és a google Analytics látogatottságmérővel meg gyűlt a bajunk ugyanis valami miatt csakis az Analytics fő adminjának a látogatásait számolja. Próbáltunk vagy 100 plugin de mindegyik ezt az érdekes dolgot generálja. Esetleg valaki ebben nem tudna segíteni?

“az Analytics fő adminjának a látogatásait számolja”




  1. milyen követőkódot használtok /persze az azonosítót vegyétek ki belőle :)/




  2. mivel illesztitek be




  3. hova

“Google Analytics for WordPress”











Ezt a Plugint használtuk/használjuk a követőkód az oké meg minden mert már régen is ment szóval valami a sablonban hibádzik.

Gondolom hiányzik a wp_footer meghívás a sablonból, mert RÉÉÉÉÉGIIII. :slight_smile:

Üdv!











A Sablonod footer.php fájljába a html tag elé illeszd be ezt:

















ha az a gond mint amit elöttem Syska mondott!

















ha az a gond mint amit elöttem Syska mondott!

Bocsánat javítom:





























































Igen a pluginnek valamihez 'fűződnie' kell, sok sablonból kimarad a wp_footer fgv hívása…

Alakul a jós képességem. Itt a fórumon úgy is hasznát veszem. :smiley:


'KardiWeb' wrote:




Bocsánat javítom:

















[/quote]



Akkor eme beírással elméletileg működni fog és a követőkód nem e kell body/html közé vagy valami ?























Akkor eme beírással elméletileg működni fog és a követőkód nem e kell body/html közé vagy valami ?

@IMP:





Nem sikerült megválaszolnod a feltett kérdésünket, csak lőttünk egyet a sötétbe.





Benne van a sablonod footer.php-jában ez a kódrészlet vagy nincs?!





Jelenleg akkor bővítménnyel rakjátok be a kódot vagy kézzel bemásoltátok?!


'hgrg' wrote:




@IMP:


Nem sikerült megválaszolnod a feltett kérdésünket, csak lőttünk egyet a sötétbe.


Benne van a sablonod footer.php-jában ez a kódrészlet vagy nincs?!


Jelenleg akkor bővítménnyel rakjátok be a kódot vagy kézzel bemásoltátok?!








Bővítményt használunk de nem adja hozzá a kódot....

Most bemásoltam az egészet remélem menni fog…

“Bővítményt használunk de nem adja hozzá a kódot…”





A kérdés az volt, hogy ott van-e a nyamvadt wp_footer() fgv hívás a footer.php-tekben. Ha nincs ott pótoljátok.





De pld ne legyen 2 /body meg 2 /html tag-etek mert az csúnya lesz :slight_smile:

Már jó ideje szenvedek az Analytics-el, nem tudtam rájönni, hogy miért nem működik… a fentieket olvasva, talán lehet a következő a probléma?



a footerben lévő szöveget nem tudtam átírni, ezért display: none -al eltüntettem az egész footert…



lehet ez a probléma? próbáltam már bővítménnyel, kézzel bemásolva, de sehogy sem érkeznek adatok az analyticsbe.



Köszi a segítséget!

de ha a elé illesztem a kódot, akkor nincs jelentősége a footernek nem?

A display none, csak a szem számára nem látható, a kódban ott van.

Néztél youtube-os tutorial videót?

Nem néztem. az analytics telepítéséről? vagy miről?

Akkor a display none-os footer eltüntetés nem lehet a baj, ugye? Nem értem, hogy miért nem működik, már csomó másik oldalon tudtam jól telepíteni az analytics-et…

Most egyébként az írja ki, hogy állapot: nyomonkövetés telepítve, de mégsem érkezik be semmilyen adat…

puppedly wrote:
..........
Most egyébként az írja ki, hogy állapot: nyomonkövetés telepítve, de mégsem érkezik be semmilyen adat...

Várni kell 1-2 napot. :)
Most már van adat?

még mindig semmi… mindenre nullát ír. Valami tuti nem jó, csak nem tudom, hogy mi. a google sem indexeli az oldalt, pedig már lassan 3 hónapja megcsináltam, vagy az még normális?

Tudnál írni egy linket? Mi az oldalad címe?