Google Analytics gondok

www.apont.hu

Én ezt látom:

<br />
<br />
(function(i,s,o,g,r,a,m){i=r;i[r]=i[r]||function(){<br />
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),<br />
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)<br />
})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');<br />
<br />
ga('create', 'UA-54196613-1', 'auto');<br />
ga('send', 'pageview');<br />
<br />
<br />
<br />

```<br />
A kód jó helyre van beillesztve.<br />
Ezt a kódot adta neked a google analytics weboldala?

igen. Ezért is nem értem, hogy mi lehet a gond, mert mindenhol ugyan így csináltam már, és működött…

hmm… most beléptem az analytics oldalra és az állapotnál azt írja most ki, hogy nyomonkövetés nincs telepítve… pedig ott van a kódban!

puppedly wrote:
még mindig semmi... mindenre nullát ír. Valami tuti nem jó, csak nem tudom, hogy mi. a google sem indexeli az oldalt, pedig már lassan 3 hónapja megcsináltam, vagy az még normális?

Normális, mivel ez van a honlapod forrásában: meta name="robots" content="noindex,follow,noydir".
Ha azt akarod, hogy indexelje, akkor nem kellene noindexre tenni.
A Google azt csinálja, amit kérsz tőle...

Jesszusom, ez komoly? Dehát az hogy kerülhet oda, és hogy lehet onnan kivenni? Csak simán törlöm a kódból? Nagyon köszönöm, hogy megnézted!

Ahogy látom, a Yoast SEO plugin miatt kerülhetett ez oda. Remélem most ki tudtam szedni, én nem látom már a kódban. Lehetséges, hogy az analytics is emiatt nem működött akkor?

Kikapcsoltam az egész SEO pugint és a kódban már nem is látom a noindexet, viszont a webmestereszközökkel indexbe küldve még mindig hibát ír ki.



A Googlebot nem tudta lekérni az oldal összes forrását. Íme a lista:



URL Típus Magyarázat

http://www.apont.hu/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.11.1

Szkript Blokkolt
http://www.apont.hu/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js?ver=1.2.1

Szkript Blokkolt
http://www.apont.hu/wp-includes/js/comment-reply.min.js?ver=4.0

Szkript Blokkolt

mi lehet a gond? lehet, hogy az analytics is emiatt nem megy?

Valakinek valami ötlet a fentiekre esetleg? :unsure: még mindig semmi adat az analyticsben, pedig azt írja most hogy nyomonkövetés telepítve. Köszi!

(Viszont a google nagyjából megtalálta már az oldalamat legalább)

Azon szkriptek blokkolása miért gond? :slight_smile:

Én nem tudom mik azok, :slight_smile: csak mivel a többi oldalamnál ilyet nem ír ki, és ott működik is minden rendesen, hát gondoltam, ez lehet a baj…

A robots.txt-ben tiltva van a wp-includes könyvtár.

Köszi, az lehet akkor a gond? Azt a tiltást hogyan tudnám kiszedni? Vagy mit kell ezzel csinálni?

Na a robots.txt -t át tudtam írni, így már nincs blokkolva, viszont az analyticsben még mindig semmi adat… :S

Sziasztok! Végre működik minden, analytics is , index is!! Az lenne a jó, ha most le tudnám itt írni, hogy mi volt a gond és hogy sikerült működésre bírni, de sajnos fogalmam sincs, mert már mindent csináltam vele… Köszi a sok segítséget!

A sok segítség után, a leírt módokon beállítottad a honlaphoz, majd kapott egy kis időt a Google, hogy végre elérje és beindexelje az oldaladat - ezért működik már.



Köszönjük szépen, hogy a köszönetet túl gondoltál arra, hogy másokkal is megosszad a megoldást!