Fórum WP alá

http://codex.wordpress.org/Plugins/Forums











találtam ezeket a fórum plugineket az oldal alá eddid az RS discust (vagyon keveset tud és problémás) illetve az xd fórumot (szintén nem tud annyit elsőre ami kéne) tudtam "kipróbálni. Ti itt melyiket használjátok?











illetve magával az üzenel elküldésével, ehhez ami itt van meg lehet-e csinálni a bbcode-nak gyorsgombokat? értem ez alatt az aláhúzást stb kirakni? ehhez mit kell átírni?











Köszönöm a segítséget előre is!











Kimura

Én kipróbáltam a másik kettőt is:




  1. wp-forum: Nálam volt egy hiba, ha bejelentkeztem, a forum-functions.php 656. sorában




  2. Simple Forum Most ez van fent, még tesztelgetem. Itt csak annyi a gondom, hogy szeretném, ha a teljes oldalt elfoglalná a fórum úgy, mint itt. Ez miképpen oldható meg?

akkor egy olyan kérdésem lenne, hogy vajon phpbb és wp közé van-e bridge, hogy ne kelljen mindkét helyre regisztrálni?


'Biggeorge wrote:

szeretném' date=' ha a teljes oldalt elfoglalná a fórum úgy, mint itt. Ez miképpen oldható meg?[/quote']


Laci egyszerűen átvette a WP-n használt stílust. Tehát nem a WP alatt fut ez a fórum.

Üdv!











Az én problémám az xd forummal lenne telepítés után ha be akarok lépni a forumba ezt a hibaüzenetet kapom:











Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfs/extra/t/t-/t-team/wwwroot/wp-content/plugins/xdforum/includes/xdf_functions.php on line 987











Warning: Smarty error: unable to read resource: “header.tpl” in /nfs/extra/t/t-/t-team/wwwroot/wp-content/plugins/xdforum/includes/Smarty/Smarty.class.php on line 1095











Warning: Smarty error: unable to read resource: “forum_index.tpl” in /nfs/extra/t/t-/t-team/wwwroot/wp-content/plugins/xdforum/includes/Smarty/Smarty.class.php on line 1095











Warning: Smarty error: unable to read resource: “footer.tpl” in /nfs/extra/t/t-/t-team/wwwroot/wp-content/plugins/xdforum/includes/Smarty/Smarty.class.php on line 1095











WP verzió 2.2.2 és a tárhely extrás!











Előre is köszi a helpet!


'Kimura wrote:

akkor egy olyan kérdésem lenne' date=' hogy vajon phpbb és wp közé van-e bridge, hogy ne kelljen mindkét helyre regisztrálni?[/quote']


van ilyen, de még milyen: WP-United a neve


http://www.wp-united.com/

Smf fórum párti vagyok. Most tettem fel a WordPresst. Hogyan tudom a menübe beilleszteni a Fórum linkjét?





tamasir~

Mér, hol a menüd? Milyen kóddal hoztad létre? Mi van benne? Milyen sablon?











(látnoki képességeink ma csökevényesek)

sziasztok!











Néhány itt a fórum talált forum-plugin javaslatot kipóbáltam, de sajnos legtöbbet nem sikerült normális működésre bírjam.











A WP-Forum plugint viszont igen, de:










  1. Van rá mód, hogy magyar nyelven beszéljen?




  2. A forum elején egy hibaüzenet fogad: date() expects parameter 2 to be long, string given in.





    …wp-forumforum-functions.php on line 656

















    Köszi

Vrtboy wrote:

sziasztok!





Néhány itt a fórum talált forum-plugin javaslatot kipóbáltam, de sajnos legtöbbet nem sikerült normális működésre bírjam.





A WP-Forum plugint viszont igen, de:





1. Van rá mód, hogy magyar nyelven beszéljen?


2. A forum elején egy hibaüzenet fogad: date() expects parameter 2 to be long, string given in.


..........wp-forumforum-functions.php on line 656








Köszi











Halihó!





Nekem is kiírja ezt a figyelmeztetést a wp-forum. Mit lehetne ellene tenni???





Illetve, ha tudtok valami más (esetleg magyar nyelvű), jól működő fórumot wp-hez, jó lenne, ha megosztanátok a nagyérdeművel. ;)





Előre is köszi!





Zsamo

simple:press forum





en forditottam, ugyhogy biztos van hozza magyaritas ((=

Wp-Forumot kerüljétek, ha van rá egy mód :slight_smile:











Helyette bbPress, vagy simple:press.

Hi!











Telepítettem Simple:Press fórumot és bemásoltam a magyar fordítást a languages könyvtárba.





Hol tudom beállítani a fórum Manage Options-ben, hogy magyar nyelven “szólaljon” meg a fórum?:slight_smile:

nem vagyok simple:press support





esetleg a hivatalos lapjan ott van a megoldas szerintem…

wp-content/plugins/simple-forum/languages/ ide kell bemásolni a sforum-hu_HU.mo fájlt, és megszólal az magyarul, hála morcos, de aranyszívű Török Zoli fordításának. :slight_smile:

Igen, pont ezt tettem és angol maradt, lehet,





hogy azért mert én a wp2.6.1-es angol verzióját használom…

Igen, azt hiszem pontosan azért. :slight_smile:

Sziasztok,











Feltettem WP 2.6.3 alá a bbpress 0.9.0.2 fórumot. Próbáltam mindet páttentul integrálni, ami látszólag oké is.





Pár kérdésem természetesen adódott menet közben.











Elég feltenni az alap csomagot? Próbáltam utána teszt regisztrációt, valóban szépen összefonja a kettőt, ez korrekt.





Utána már csak annyi, hogy az oldalra kidobom a fórum linkjét? Nem úgy működik ez a fórum, mint egy plugin? Nem integrálódik az oldalba?











Ami ezzel kapcsolatban még irritál:

















A számomra felesleges/nem megfelelő linkeket honnan tudnám kigyomlálni (Segítség, Fórum)?





Próbáltam forrás alapján levadászni, de sem wp-admin/index.php -ban, sem máshol nem találtam erre utaló módosítható részeket…





Az más tészta, hogy ugatom a php-t… :smiley:

















Segítségeteket előre is köszönöm!

up


'CharlieBrown wrote:

Nem úgy működik ez a fórum' date=' mint egy plugin? Nem integrálódik az oldalba?[/quote']


Nem és nem.





CharlieBrown wrote:

A számomra felesleges/nem megfelelő linkeket honnan tudnám kigyomlálni (Segítség, Fórum)?


Próbáltam forrás alapján levadászni, de sem wp-admin/index.php -ban, sem máshol nem találtam erre utaló módosítható részeket...





Értelemszerűen: wp-admin/admin-header.php (123. sor)