Fórum WP alá


'moshu wrote:



CharlieBrown wrote:

Nem úgy működik ez a fórum' date=' mint egy plugin? Nem integrálódik az oldalba?[/quote']


Nem és nem.





CharlieBrown wrote:

A számomra felesleges/nem megfelelő linkeket honnan tudnám kigyomlálni (Segítség, Fórum)?


Próbáltam forrás alapján levadászni, de sem wp-admin/index.php -ban, sem máshol nem találtam erre utaló módosítható részeket...





Értelemszerűen: wp-admin/admin-header.php (123. sor)














köszi, ezt már néztem, de nem lettem tőle okosabb...





Code:

<?php printf(__('Howdy, %2$s!'), 'profile.php', $user_identity) ?> | <a href="" title=""> | <?php _e('Help') ?> | <?php _e('Forums'); if ( ! $is_opera ) { ?> |








Itt sehol nem találok forum.word-press.hu-s linket...

Férfiasan bevallom, hogy nekem nincsen installálva magyar WP-m… úgyhogy én csak az angol alapján “találgatok”. De szerintem akkor is ott van, ahol én mondom, mert ami az efféle kódban van:



Code:

_e(itten-akarmi)





az mindig a nyelvi fájlból jön (ti. az _e vagy __ bizbasszal jelölt stringek fordítódnak le, és helyettesítődnek a magyar szövegekkel), és azért nem találsz te word-press.hu-s linket, mert az a .mo file-ból jön, az angol helyett. Deazonbanviszont, ha kiirtod, akkor semmi nem hív be semmit. Próbáltad vagy csak beszélgetünk?

Hogy tudom, azt megoldani Simple Fórumal, hogy a fórumban ne látszódjanak az oldali menü.

WP-UNITED-el mi a helyzet? Nézte valaki?

A WP-United egy bridge a WP és a PHPBB Fórum között. Az említett bővítmény legfrissebb verziója a WP 2.3.2-ig kompatibilis. :frowning:









Quote:

Updated to work with phpBB3 RC8 & WordPress 2.3.1








A bővítmény linkje: http://www.wp-united.com/

Igen, sajnos én is max ezeket az infókat találtam.





Valamennyire működik 2.6.3 és 3.0.3-ommal, csak phpbb admin része gázos miatt, mert nem jön be…

Valaki segítsen, hogyan tudom kirakni a blogra a simplepress fórum utolsó pár db hozzászólásait. Sidebar nélküli oldalam van ezért widgetet nem tudok kirakni!











Nem nagyon értek ehhez, ezért, ha valaki tud segíteni akkor egy kóddal dobjon meg legyen szíves!!!











Előre is köszönet! :wink:


syska wrote:

WP-UNITED-el mi a helyzet? Nézte valaki?





Én megnéztem. De...

No igen, a gond a ‘De’. Sajnos már nem igen fejlesztik, pedig jó lenne. :frowning:


tibi181818 wrote:

Valaki segítsen, hogyan tudom kirakni a blogra a simplepress fórum utolsó pár db hozzászólásait. Sidebar nélküli oldalam van ezért widgetet nem tudok kirakni!





Nem nagyon értek ehhez, ezért, ha valaki tud segíteni akkor egy kóddal dobjon meg legyen szíves!!!





Előre is köszönet! ;)








Valaki segítsen légyszíves! Fontos lenne!





Előre is köszönet! ;)

És ha nincs sidebar, akkor hova?





Hogy segítsen bárki is, ha nem érthető a kérdés.


tibi181818 wrote:

Valaki segítsen, hogyan tudom kirakni a blogra a simplepress fórum utolsó pár db hozzászólásait. Sidebar nélküli oldalam van ezért widgetet nem tudok kirakni!





Nem nagyon értek ehhez, ezért, ha valaki tud segíteni akkor egy kóddal dobjon meg legyen szíves!!!





Előre is köszönet! ;)





Csak úgy tudod kirakni ha létrehozol egy sidebar-t. Segítséget magában a WordPress-ben találsz.

moshu wrote:

És ha nincs sidebar, akkor hova?


Hogy segítsen bárki is, ha nem érthető a kérdés.








Van sidebar, csak a wp nem annak értelmezi. És nem is akarok widgetet kirakni, mindössze egy kód kellene.





Am. ezen az oldalon: www.onlinefogadas.info

Ha nem annak értelmezné, akkor nem mutatná…











Legfennebb az lehet, hogy nincs meg"vidzsetizálva". Ha meg nem akarsz widgeteket, akkor meg kell vadászni, hogy milyen kódot rak(na) a widgetbe, és azt manuálice beleapplikálni a sidebar kódba.


moshu wrote:

Ha nem annak értelmezné, akkor nem mutatná...





Legfennebb az lehet, hogy nincs meg"vidzsetizálva". Ha meg nem akarsz widgeteket, akkor meg kell vadászni, hogy milyen kódot rak(na) a widgetbe, és azt manuálice beleapplikálni a sidebar kódba.








Azt merre találom? Ha rátudnál vezetni az jó lenne! :) Mert külön a fórum mappájában nem találok ilyet!





Előre is köszi! ;)

Én nem használom, soha nem is használtam. De van neki Help része az adminban. Mikor olvastad utoljára?

Egy kis útbaigazítás mikre képes!! Köszi! Meg van! :wink: