Főoldalon áthelyezte magát a sidebar

Kiegészítésként: azért is gondolom, hogy nincs ennek köze az oldal szövegéhez, mert ez az oldal például a wordpress telepítésekor is megvolt és ennél is lejjebb van költözve a sidebar.





Milyen hibát kereshetek még?


'Patai wrote on '2009-09-17:




Tegyél már be egy Widgetet. Szerintem ott a hiba. Nézzük meg, hogy úgy jó-e.





Íme, betettem a cimkefelhőt és a katagóriákat, de sajna azok is oda le kerültek.

Aha látom, így is hibás. Na majd mindjárt én is letöltöm és megnézem neked.

[s:14pxn4yi]Csinálj egy mentést a sablonod mappájában található single.php-ról, majd töröld le a szerverről. :slight_smile: Nekem megoldotta.[/s:14pxn4yi] Csak így nem lehet hozzászólni. Nahát, de hülyén van megírva ez a sablon. Pill. :slight_smile:

Mellékeltem a javítást. Előtte csinálj mentést és írd felül a sablonod ezen fájljait.

















[attachment=6:jo.zip]


'Patai wrote on '2009-09-17:




[s:2epwny8f]Csinálj egy mentést a sablonod mappájában található single.php-ról, majd töröld le a szerverről. :) Nekem megoldotta.[/s:2epwny8f] Csak így nem lehet hozzászólni. Nahát, de hülyén van megírva ez a sablon. Pill. :)





single.php törölve, gyorsítótár törölve, de még mindig nincs a helyén. Az nem zavar, hogyha nem lehet hozzászólni, nem tervezek blogot. De azért az gáz, hogy ott lenn van, nagyon elrontja a design-t. Mi lenne a magyarázat arra, hogy a single.php törlésével működik neked?

Azért, mert a single.php volt a hibás. Ha törlöd, akkor a wp “átugrik” az index.php-ra és az alapján hozza be az oldalt. Az viszont jó.

Ez meg az egész sablon javítva:











[attachment=8:HealthIcedmate1.2.zip]





http://demo.word-press.hu/











A page.php is hibás volt, most vettem észre. A fenti csomagban az is benne van.

Örök hálám!! :slight_smile: Most, hogy a page.php-t is kicseréltem jó lett. Addig sajnos nem. Megy a + :slight_smile:

Viszont ez még mindig nem az, mint aminek lennie kéne. Próbáld kicserélni a CSS-t is.











Az a baj, hogy ez a sablon eléggé idős, ezt még a régebbi verziókra készítették. Alap esetben nincs is baj ezzel, mennie kéne, csak a szerző nem arra ment rá, hogy legyen egy frankó sablon, hanem, hogy a hülye iphone-os linkeket tudja terjeszteni a footerben :slight_smile:

Igen, azt láttam, és azt is, hogy kiszedted.











Azért mondod, hogy még nem az, aminek lennie kellene, mert a widgetek túlságosan fenn kezdődnek?

Aha. Na a végére eléggé jó kis sablon lesz ez.











Ezt a fájlt is írd felül a sablon mappában:





[attachment=9:functions.php]

Tényleg… lesz belőle valami :slight_smile:











Arra van elképzelésed, hogy a cimkék miért nem jelennek meg?

Több is.




  1. nincs beállítva címke egy bejegyzéshez sem.




  2. amikor ezt a sablont készítették, még nem volt címke :smiley: :smiley: :smiley:

De ha már megjavítottuk ezt a sablont, azért itt szétnézhetnél:











http://wordpress.org/extend/themes/tags/light :slight_smile:


'Patai wrote on '2009-09-17:




De ha már megjavítottuk ezt a sablont, azért itt szétnézhetnél:





http://wordpress.org/extend/themes/tags/light :)








... és cseréljem ki a gyönyörű sablonomat egy másikra??? :D





Amúgy "tag"-et, vagyis cimkét írtam egy csomót, az kellene legyen, az admin felületen látom, csak az oldalon nem látszik. Kategória az nem látszik az admin felületen sem.

na, akkor valaki összecsomagolhatná egy fájlba az egészet :smiley:


'charlie' wrote on '2009-09-17:




na, ha & van valahol, akkor azt & formában kell beírni.





képeknél legyen alt attribútum (még ha üres, akkor is)





aztán, ügyelj arra, hogy van olyan, hogy h3-al kezdesz, de h4-el zársz le. ezeket javítsd ki, aztán akkor nézzük tovább.








Szia,





Kijavítottam a hibákat, & nem volt a sablonban. A képeknek pedig van alt attribútuma. A hiba továbbra is megmaradt. :unsure:

'charlie' wrote on '2009-09-17:




na, akkor valaki összecsomagolhatná egy fájlba az egészet :D








Remélem sikerült! Használjátok egészséggel!

'Réka' wrote on '2009-09-17:




Sziasztok!





Nem tudtam belépni a régi jelszavammal és nem is küldött a rendszer jelszó emlékeztetőt, ezért újra regisztráltam. De nem ezért írok.


A blogomban eltűnik a jobb oldali sidebar, ha egyes kategóriákra kattintok oldalt. Nem mindegyiknél csinálja, csak azoknál, ahol hosszabb bejegyzések vannak. Olyan mintha hiányozna egy div, de kicseréltem az eredeti sablonra próbaként az egészet, akkor is csinálja. Már minden olyan bővítményt kikapcsoltam, ami zavarhatja...nem tudom mi lehet a hiba. Tudtok segíteni? Köszönöm.


Réka





Nem tűnik el a sidebar-od, hanem neked is leköltözik az aljára.