Főoldalon áthelyezte magát a sidebar

Köszönöm, holnapra átlesem az egészet. (ma már nem leszek gépnél, csak azért nem)





A sidebar.php nem okozhatja ugye? (Mert akkor gondolom a többi oldalnál is elmászna)





Bocs, ha nagyon hülye vagyok, majd elmúlik(:- Szevasztok

Jól van srácok, pihentem egy nagyot, aztán nekilltam… Aztán öt perc szöszmötölés után úgy döntöttem, hogy előbb átnézek minden sort újból. Szöget ütött a fejemben Győző hozzászólása:


Quote:

- Amibe belepiszkál az ember, ott győződjön meg arról, hogy mindent, amit megnyitott, lezárta-e, és jó helyre rakta-e biztosan





Aztán eszembe jutott, hogy két div-et nyitott meg a tag, én meg csak egyet lestem. Köszi srácok(:-

Jé, a 3.-ban már megoldottam! :lol:

Sziasztok!





wp k2-es 3-columns-os, duelling sidebar-os sablont használok. Sajnos a legutóbbi wp-frissítés után a sidebarok egymás mellé kerültek, nem használják ki a rendelkezésre álló teret és a fejléc-kép is elcsúszott a helyéről. A k2-beállításokon hiába variálok, a style.css-hez meg nem nagyon merek nyúlni.





Tudnátok segíteni?





www.immuninfo.hu





Köszi, üdv:





zeze

Hát nekem most így néz ki az oldalad:

















Hogyan kellene kinéznie?


Quote:













...














A sablon fájlban ezt a részt kell kivágni és beilleszteni arra a helyre ahová szeretnéd.


Egy lemásolt sablonban játszhatsz vele, hogy mi történik ha az előző
...
rész elé vagy mögé beteszed,





Ha a helyet akarod kihasználtatni, javaslkom a css átszerkesztését, Ahol (SZÁM)px van megadva rakhasz (SZÁM)% -ot is. Például sidebar-2 30% content 40% sidebar-1 30%, stb stb








A fent megadott divek között kell lenni egy ilyennek vagy egy ehhez hasonlónak

Wooow











Nekem meg így:





http://img7.imageshack.us/img7/2385/kpkivgs.jpg











/off





Efrud.





Melyik programmal tudod lefotózni az egész weblapot?

Nem így! :slight_smile:





Nálam is szét van esve…





Új WP-vel még várni kell, nem érett meg. Majd talán a 2.8.2 hibamentes lesz…

talán megoldódik ha frissíti az info.php fájlt, de életemben nem használtam k2 sablont.





hitetlen: screengrab a Firefox kiegészítő neve amit használok.

Köszi a segítséget! Azt vettem észre, hogy a nézet kicsinyítésével / nagyításával pillanatnyilag elérhetem a duelling-hatást, de amint más oldalra lépek minden visszaáll…





MP33! Ezt hogy érted: “A sablon fájlban ezt a részt kell kivágni és beilleszteni arra a helyre ahová szeretnéd.” Hogy-hogy ahová szeretném? Érdemes vele próbálkozni, vagy egyszerűbb visszaállítani az előző wp-verziót?





Nem túl rózsás a helyzet.

A k2-es sablonosoknak továbbítsátok!!!











A http://getk2.com/ -on megadják, mire kell kicserélni az info.php-t, hogy helyre álljon a rend!











Üdv,





zeze

Úgyértem oda beilleszteni ahol akarod hogy megjelenjen. Próbálgatni kell és rájössz hogy mit hova kell tenni.

Sziasztok!











Nem tudtam belépni a régi jelszavammal és nem is küldött a rendszer jelszó emlékeztetőt, ezért újra regisztráltam. De nem ezért írok.





A blogomban eltűnik a jobb oldali sidebar, ha egyes kategóriákra kattintok oldalt. Nem mindegyiknél csinálja, csak azoknál, ahol hosszabb bejegyzések vannak. Olyan mintha hiányozna egy div, de kicseréltem az eredeti sablonra próbaként az egészet, akkor is csinálja. Már minden olyan bővítményt kikapcsoltam, ami zavarhatja…nem tudom mi lehet a hiba. Tudtok segíteni? Köszönöm.





Réka

és mi a blogod címe?











milyen wp, milyen theme, milyen pluginek vannak.

Szia,











A blog címe : http://www.babasdolgok.com/





theme: wp-wedding-01





puginek: ACE, TS Custom Widgets…ezek amik kapcsolódhatnak.











Próbálkoztam alkategóriák létrehozásával, után észleltem a hibát, de a kategóriákat visszaállítottam az eredetire.











Ráka

na, ha & van valahol, akkor azt & formában kell beírni.











képeknél legyen alt attribútum (még ha üres, akkor is)











aztán, ügyelj arra, hogy van olyan, hogy h3-al kezdesz, de h4-el zársz le. ezeket javítsd ki, aztán akkor nézzük tovább.

wp 2.8.4





sablon: HealthIcedmate





oldal: mlmhogyan.com/oxigenesviz











Probléma: ahogy megírtam az első oldalt, a sidebar leköltözött a szöveg alá. Amit változtattam (bár szerintem nincs köze ehhez): magyarítottam néhány szöveget a forráskódban, de csak ami az admin felületen látszik. Korábbi tapasztalataimból okulva a style.css-ben próbálkoztam átállítani a content és a sidebar szélességét. A szélesség megváltozott ugyan, de akkor is alul maradt a sidebar.





A fentebb leírtak alapján belenéztem a w3c validatorba de semmi számomra érthetőt nem találtam.





Div-et nem írtam, a cimkefelhő widgetet kapcsoltam már ki-be (az is alulra került), pluginek: akismet és headspace bekapcsolva.





Ennyit tudok helyzetleírásként elmondani.





Van valakinek valami tippje, hogy mi lehet a gond?





Jut eszembe, én sem sikerült belépjek a régi azonosítómmal és jelszavammal, így a facebook-ost használtam.

Nem írtál valami szöveget (tartalmat) véletlenül úgy, hogy valahonnan (honlapról, word dokumentumból) másoltad?











És az összes bővítményt kapcsold ki, csak az Akismet maradjon, majd úgy nézd meg (ne feledd a böngésző gyorsítótárát törölni - FF-nál Ctrl+F5).

FF gyorsítótár törölve, bár nem ez volt a gond, mert operában és google chrome-ban is ugyanúgy lent van.





Headspace kikapcsolva, eredmény ugyanaz.





A tartalmat open office-ban szerkesztettem, de mielőtt bemásoltam volna átmásoltam notepad-be és csak onnan a wp szerkesztőbe. Elvileg ez is jó kell legyen.

Tegyél már be egy Widgetet. Szerintem ott a hiba. Nézzük meg, hogy úgy jó-e.