Eltünt az admin felülete


'hgrg' wrote on '2010-01-10:




HEXA EDITOR








Letöltöttem egy hexa editort, és nálam a wp-config.php fájl eleje így néz ki:


<?php


/**


* A WordPress fő konf





Azt a 3 karaktert kellene előtte törölnöm? Hogyan lehet törölni? A hexa editoron belül nem igazán enged itt változtatni.





Köszönöm!

'Meredydd' wrote on '2010-01-16:




Ne idézz feleslegesen! Neked ez mániád? :(











Oké, egy másik hexa szerkesztővel tudtam törölni, viszont ezzel minek kellett volna változnia? Egyenlőre a fehér képernyő és az ismeretlen hiba is továbbra is fennáll. Hogyan tovább? :)

Kitörlöd, elmented a változott állományt, visszatöltöd, böngésződbe beírod az oldal címét. Ha nem változott, akkor törlöd a böngésződ cache tárolóját (gyorsítómemóriát). Firefoxnál ez a Ctrl+F5, vagy a Frissítés menü.











Aztán be fogsz tudni lépni.

Minden filne-nál meg kell ezt ismételned amit szerkesztettél… valószínűleg. Előtte azok karakterkódolását meg kellene változtatni…

Sziasztok!



Tegnap még működött mára eltünt az admin felületem ezen az oldalon http://fxghungary.hu/ csak egy fehér oldal jön be a többi oldalam jól működik ugyan azon a tárhelyen van mind. Nem állítottam semmit rajta csak eltünt. Az itt leírtakat mind kipróbáltam és nem lett eredménye. Valami megoldás van még?



:ph34r:

Sikerült megoldani a problémát. Nem volt más hátra mint hogy a pluginokat egyesével elkezdtem letörölni és az backupwordpress plugin letörlése után elértem, hogy megjelent az admin felület. Tehát az egyik pluginnal ütközött és ezért nem jelent meg.