Eltünt az admin felülete

Sziasztok. Pár nappal ezelőtt jelentkezett ez a probléma a blogomnál. Miután be akartam jelentkezni, hogy egy bejegyzést írjak, az admin résznél egy nagy fehér oldalt kaptam csak…





Gondoltam valami elszállt, hát újraraktam az egész wp-t. A hiba azonban megmaradt. Az új telepítés után is. Mi lehet a gond?











2.1-es magyar blogmotor volt fent.

Ez van sajnos nekem is most és nem tudom mit csináljak. Írtam már neked is erről. Nem tudtok valamit mondani? Mert nekem ez a blogom amiben részt veszek a versenyben és ha elszáll csak ugy hipp hopp akkkor én idegbajt kapok!! Segítsetek légyszi!

a problémám megoldódott igaz nem tudom mi volt a gond. Csináltam egy backup-ot biztonság kedvéért, átdobtam localhostra a blogot és ott próbálgattam. Végülis a megoldás az volt, hogy a wordpress istallációban lévo samlpe config.php átneveztem config.php-ra beírtam a mysql elérési adatait és felülírtam a szerveren amin van a blogom. Ezután minden rendbejött. De a kérdés még minidg ott van. Mi történt? Miért volt ez? Ez azért nagyon érdekel.

Ilyennel én is találkoztam de csak akkor jelentkezett amikor még extrán voltam és vicces de amikor mozilát használtam. Ha Operával vagy IE7-el léptem be semmi gond nem volt. :slight_smile: Én is kivi vok :slight_smile: vagy narancs :smiley:

ez még mind semmi. Rá 20 percre eltünt az oldalam design-ja. Na akkor már kicsit ideges lettem! De már azt is rendbehoztam.

Nem akarok szemét lenni, de. Jól értem, hogy véletlenül sikerült a sampleconfigot átnevezned configra? Ember, mit vártál?

A megoldás végül mindig a saját domain, távol az ingyenes tárhelyektől… :wink:

Én megkérdeztem az extrásokat hogy mit tudnak javasolni ezt írták még nem próbáltam majd ha hazaértem kiderül :D:











Kedves Felhasználónk!











A wordpress legújabb verziójának admin felületét a következőképpen tudja elérni:











1, Jelentkezzen be ezen az oldalon, az admin felhasználónévvel és jelszóval: http://“felhasználónév”.extra.hu/wp-admin





2, Zárja be a fehér lapot, ami a bejelentkezés után megjelenik





3, Nyissa meg újra az oldalát ezen a címen: http://“felhasználónév”.extra.hu/





4, Majd a Szerkesztés gomb megnyomásával az admin felület megjelenik











Sajnos amíg a Wordpress nem add ki egy javítást a rendszeréhez addig ezt a megoldást kell alkalmazni.











Üdvözlettel,





Extra Support Team

















Ja és kb 5 perc alatt válaszoltak :smiley: és ingyenes :smiley:

Nekem nem válaszoltak, pedig vagy 2 hete írtam.

Nekem már a 2.5 első megjelenése óta nem válaszolnak, pedig rögtön írtam. Nem a wp-vel van ugyanis gond… valamelyik extrás script az, amelyik belekavar, csak ugye mégis kényelmesebb nekik az, ha nem nekik kell átírni valamit… már bocsánat. Az az argumentum pedig, hogy “ja, igen, hát ingyenes” csak addig érvényes, amíg valaki nem hirdeti, hogy nála bizony fut a wp… mert ha ezt hirdeti, akkor akár ingyenes, akár nem, kutya kötelessége megteremteni a feltételeket. Ha nem akarja, akkor meg ne hirdesse, hogy fut minden gond nélkül… szerintem.

Sziasztok!





Felraktam ez extrára a WP 2.6-t. Az admin felület bejelentkezés után, pár másodperc múlva fehérre vált. Ha elég gyors vagyok, talán sikerül egy linkre kattintanom smile.gif





Van e már valami megoldás erre? Elég gáz, hogy minden rendszernél bele kell nyúlni a script-ekbe (http://extra.hu/front/homepage_help) /Joomla, Wordpress, stb./





Tudtok e olyan ingyenes szolgáltatót ahol tökéletesen megy a WP 2.6 és nincs reklámcsík?

mifke84 módszerét kipróbáltam. Tapasztalat: 20 sor gépelése után ismét fehér képernyő és az extrások szidása.

http://zymic.com/





Néhány napja ide dobtam fel 2 példány wp 2.6-ot, nincs reklám, még visszamutató link sem.

extra.hu-ra primitív de működő megoldás: a wp-admin/edit.php-t másoljátok át wp-admin/index.php néven, felülírva a régit. Így nem lesz vezérlőpult, de hát az amúgy se ment :slight_smile: Így egyből a bejegyzések kezelése jön be bejelentkezés után.

Helló mindenkinek.





Nekem az extrán van az oldalam. Ez a jelenség nekem eddig csak firefox, és google chrome alatt jött elő. Ie7-ben rendesen működik.





A szolgáltatóval elégedett vagyok, mindenre gyorsan reagálnak, ha van leállás akkor is van admin blog. Firefoxal is elégedett vagyok, így mindíg a wp-admin/theme.php-t írom be. Tökéletesen megy.

Sziasztok! Soha nem használtam blogot, ez az első próbálkozásom. Sajnos sikertelen. Órák óta wp telepítek és beállítok. Az admin oldalra lépés helyett nekem is fehér képernyőm van. Végigolvastam és kipróbáltam a blog ide kapcsolódó összes sorát. Eredménytelen vagyok. A wp elérhetősége: wp.szubjektum.hu oldalamon van. A telepítés hibajelzés nélkül zajlott. Szeretném életre kelteni a wp blogot, ehhez szeretnék segítséget kérni. Az oldal saját weboldalon, aldomainként van feltéve. Gondolom ez nem kizáró ok. Köszönöm a rám szánt időt. HGé

hm. amikor a wp-t telepítetted, az alapkönyvtárnak is az aloldalt adtad meg?











adatbázisban át kéne nézni a beállításokat.











azt a bizonyos “szemét” gondot is nézd meg a wp-config.php elején, márcsak a biztonság kedvéért…

Jujj. Tehát valahol be kellene állítanom, hogy wp.szubjektum.hu?





Nem találok erre utaló jelet. Lehetséges, h figyelmetlen vagyok.











Próbáltam beírni egy hozzászólást. mentéskor ismét fehér képernyőt kaptam, mentés pedig nem történt.











HG

szia!





Szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy én is kaptam a lapodon fehér képernyőt, ráadásul az ominózus 3 karakterrel amik egy karakterkódolási problémára hívják fel a figyelmet.





bővebben:





itt





Szóval javasolm, hogy a wp-config.php-t nézd meg hexaeditorral valamint a sablonod file-jait is.

Kedves hgrg! Köszönöm megtisztelő és segítő válaszodat. A trükkös 3 karakter eltávolítását követően be tudtam lépni az admin felületmre. Köszönettel: HGé