Eltünt az admin felülete

Ezt mondtam én is! :rolleyes: De nem gond, hgrg többet segített, mert linket is adott. :cool:

Hello!











Nekem olyan kérdésem lenne, hogy pár hete eltűnt a tárhelyemről minden index.php fájl(a fő könyvtárban, a wp-admin könyvtárban és mindenhol.) Mivel nem találtam meg azt a telepítőcsomagot a gépen, így leszedtem a 2.8-at, és felraktam azt. Most pedig az a szitu, hogy bejelentkezés után azt írja ki az admin hogy: “nincs jogosultságod az oldal megtekintéséhez”. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszotokat, segítségeteket.

frissíts! anélkül a 2.8 fájlok persze hogy nem működnek a korábbi fájlokkal!!!

az oldal végzett frissítést amikor felraktam a 2.8-at! Valami más ötlet?

írd be a böngésződbe : http://oldaladcíme/wp-admin/upgrade.php (Csak úgy próbaképpen. Baj nem lesz belőle.)





És utána kövesd az utasításokat, ha vannak. :slight_smile:


baddewil wrote:

Ilyennel én is találkoztam de csak akkor jelentkezett amikor még extrán voltam és vicces de amikor mozilát használtam. Ha Operával vagy IE7-el léptem be semmi gond nem volt. :) Én is kivi vok :) vagy narancs :D








Nekem is. Mozillával belépek wp-admin nyitólapra, és egy-két mp után eltűnik, így gyorsan kell kattintani. :) IE 7-tel most is jó még...

Sziasztok!











Most kezdtem el ismerkedni a wp-vel és ezért egy teszt oldalt feltettem az egyik szerveremre.











A probléma az, hogy amikor beakarok lépni az admin felületre csak egy fehér lapot dob ki és semmi mást.





Olvastam a fórumot de egyik megoldás se működött azok közül amit leírtatok bár ez lehet az én bénaságom is.











Ugyhogy azt szeretném kérni ha valakinek van valamilyen ötlete az ossza meg velem, nagyon megköszönném.











Ja még annyit hogy működött körülbelül egy hétig az admin oldal.











Az oldal címe : www.jazzrockcafe.eu/teszt/ (Ha kell a megoldáshoz az admin felület jelszava és felhasználóneve akkor el küldöm szívesen.)

















Köszi





Taki

ďťż ->ő a bűnös…és egy halomnyi helyen le lett írva már a fórumban a javítás: Notepad++ UTF8 kódolás BOM nélkül,valamint Hexa editorral átnézni az ÖSSZES file-t,amihez hozzányúltál előzőleg, és ezt keresni az első 3 helyen: ďťż ha megvan,törlöd a karaktereket,mented és kész is,rögtön lesz admin felületed…

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Sziasztok!











Én már több, mint egy éve használom a wordpresst az oldalamon, http://www.korcsolyaoktatas.hu , de az utóbbi időben van problémám vele.











Nagyon egyszerű az oldalam, de amiért létrehoztam, arra a célra tökéletesen megfelel.











Ha jól tudom, akkor november, december körül jelent meg a wp 8.5-ös verziója. A felhasználói felületről nem engedte a frissítést, így FTP-n keresztül frissítettem.











Utána nem is foglalkoztam vele, de decemberben, amikor szerettem volna szerkeszteni rajta, már nem jelent meg az admin felületem. Csak egy fehér oldal jön be, ha beütöm a http://www.korcsolyaoktatas.hu/wp-admin -t! Nagyon bosszantó!











Elkezdtem keresgélni azt a 3 trükkös karaktert is Notepad++ -val, de fogalmam sincs, hogy melyik fájlokat nézegessem és, hogy hol?





Keresgéljem a gyökérkönyvtárban? Ott nem találtam.











Nézzem a a WP-ADMIN könyvtáram minden egyes könyvtárát és fájlait?











Kérlek titeket, hogy segítsetek, ha tudtok!











Előre is köszönöm a segítséget!

















További szép napot kívánok!

wp-config.php fájlt nyisd meg egy szerkesztővel, hexa-nézetben, és ott, az első <? jel előtt keresgél.











Az is jó, ha a wp-config-sample.php fájlt lemented a saját gépedre, megnyitod a pspad, vagy a notepad++ szerkesztővel, beírod a szükséges adatokat, majd UTF8 Boom nélkül módban elmented. Átnevezed wp-config.php névre, és felküldöd FTP-n a helyére, felülírva az eddigi - minden valószínűség szerint hibás - fájlt.

Köszönöm a gyors segítséget, de így sem működik. Bár lehet, hogy valamit rosszul csinálok.





A wp-config.php fájlomban a <? előtt nincs hiba, illetve plussz karakter.











Az eddigi wp-config fájlom így nézett ki:











<?php





// ** MySQL beállítások ** //





define('DB_NAME', 'ZZZZ_wordpress'); // Adatbázisod neve





define('DB_USER', 'ZZZZ_YYYY'); // MySQL felhasznlóneved





define('DB_PASSWORD', 'XXXXXX'); // …és a MySQL jelszó.





define('DB_HOST', 'localhost'); // 99%-ig biztos, hogy ezen nem kell változtatnod.





define('DB_CHARSET', 'utf8');





define('DB_COLLATE', '');











// Változtasd meg a SECRET_KEY konstanst egy tetszőleges mondatra.





// Nem kell megjegyezned, szóval bármilyen hosszú és bonyulult lehet





// Meglátogathatod a https://www.grc.com/passwords.htm oldalt





// ha szeretnél generálni egyet, de jobb, ha kitalálsz valamit.





define('AUTH_KEY', 'put your unique phrase here'); // Change this to a unique phrase.





define('SECRET_KEY', 'írd ide a saját mondatod'); // Változtasd meg valami egyedire





define('LOGGED_IN_KEY', 'put your unique phrase here'); // Change this to a unique phrase.











$table_prefix = 'wp_'; // Csak betúk, számok és alulvonás











// Akkor változtasd meg, ha szeretnéd, hogy a WordPress a saját nyelveden szóljon hozzád





// A beállított nyelv MO fájljának telepítve kell lennie a wp-content/languages





// könyvtárba.





// Például másold be a hu_HU.mo -t a wp-content/languages és állísd be a WPLANG





// konstanst to 'hu_HU'-ra hogy bekapcsold a magyar nyelvi támogatást.





define ('WPLANG', 'hu_HU');











/* Ennyi volt, kellemes blogolást! */











if ( !defined('ABSPATH') )





define('ABSPATH', dirname(FILE) . '/');





require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');





?>

















És így tudtam eddig használni a 8.5-ös verzió előtt! (A ZZZZZ-t, XXXXXXXX-t, YYYYYYYY-t szándékosan nem írtam ki.)





Az új wp-config-sample.php egy kicsit másabb formában néz most ki. Na de azt is átírtam az eddigi működő adatokkal és még mindig a fehér oldal jön be és az alap oldalon most már a témámhoz tartozó jobb oldali sidebar is eltünt. Sajnos.











Mit csinálok rosszul?

HEXA EDITOR

Nagyon szépen köszönöm Farkas Győzőnek és HGRG-nek!





Mindenem jó volt, csak a HEXA Editorral kellett elmentenem. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít!











Mégegyszer köszönöm és további szép napot mindenkinek!

igen. ez az egyetlen lényeges pont.


'mifke84' wrote on '2008-06-25:




Én megkérdeztem az extrásokat hogy mit tudnak javasolni ezt írták még nem próbáltam majd ha hazaértem kiderül :D





Kedves Felhasználónk!





A wordpress legújabb verziójának admin felületét a következőképpen tudja elérni:





1, Jelentkezzen be ezen az oldalon, az admin felhasználónévvel és jelszóval: http://"felhasználónév".extra.hu/wp-admin


2, Zárja be a fehér lapot, ami a bejelentkezés után megjelenik


3, Nyissa meg újra az oldalát ezen a címen: http://"felhasználónév".extra.hu/


4, Majd a Szerkesztés gomb megnyomásával az admin felület megjelenik





Sajnos amíg a Wordpress nem add ki egy javítást a rendszeréhez addig ezt a megoldást kell alkalmazni.





Üdvözlettel,


Extra Support Team








Ja és kb 5 perc alatt válaszoltak :D és ingyenes :D








Ezt már nagyon sok helyen olvastam, de hol van ott aztán szerkesztés gomb?

Oh basszus!











Most látom, hogy te egy 2008-as, majd másféléves Extra választ linkeltél ide. Vajon miért?











Tudjuk, hogy a WordPress-nek nem volt ilyen gondja, ez az Extra problémája.


'Farkas wrote on '2010-01-13:




Ne idézz feleslegesen!








És az már a wordpress problémája, hogy a bővítmény keresőnél folyamatosan ismeretlen hibát ír ki, és ha külön szedem le a bővítményt és úgy akarom feltölteni akkor sem engedi? Egyébként azért azt linkeltem oda, mert a kereső alapján az jött ki a problémára, és mert ha a google-ben kerestem a megoldást akkor is ilyen jellegű "magyarázatot" dobott ki legtöbször.

Nem a WP problémája, hanem más gond lehet; szolgáltató, vagy sérült fájlok, vagy nem odavaló parancsok, karakterek.











Ahogyan Moshu barátunk szokta volt mondani: először mindig a közreműködő emberben kell keresni a problémák okát. Én azt szoktam hozzátenni, hogy a gép is csak ember, és azt csinálja, amit kérünk tőle. Ha hülyeséget, akkor azt fogja végrehajtani. :slight_smile:











A “fehér ablak”-éeffektus jelzi, hogy a wp-config.php fájlban történt a beavatkozás nyomán valami nem odaillő, ami aztán orvosolva lett. Hasonló gixer (vagy gikszer?) előjöhetett, ha a fájlok szerkesztése hasonlóan történt.











Próbálj meg egy újratelepítést kézzel. Szedd le a wp 2.9.1-et, majd könyvtáranként töltsd fel a mostani fájlokat írd felül, kivéve a wp-config.php-t, a .htaccess-t és a wp-content könyvtárat.


'Farkas wrote on '2010-01-13:




Ne idézz feleslegesen!








Először is köszönöm a választ! Azt extrások még erre sem képesek :)





Kipróbáltam, amit írtál és kézileg felülírtam a fájlokat a fent említett kivételekkel. A fehér lap effektus is, és az ismeretlen hiba is még mindig fent áll. :S


Tudom, hogy a gép csak azt teszi, ami a fájljaiban írva van, szóval biztos meg lehet csinálni csak nem tudom hogyan...





A bővítményeket még megoldom, mert letöltöm és felmásolom oda, ahova való, viszont a másik problémára, amit egyszer már be is másoltam (ez az egyetlen válasz erre a problémára az extrától és valóban több, mint egy éves):








"Sokan jeleztétek, hogy a Wordpress legújabb verziójának az admin felületét nem éritek el, mert csak egy fehér lap jelenik meg helyette.


Erre két megoldás is létezik:





1; - Jelentkezzetek be ezen az oldalon, az admin felhasználónévvel és jelszóval: http://"felhasználónév".extra.hu/wp-admin


- Zárjátok be a fehér lapot, ami a bejelentkezés után megjelenik


- Nyissátok meg újra az oldalt ezen a címen: http://"felhasználónév".extra.hu/


- Majd a Szerkesztés gomb megnyomásával az admin felület megjelenik"








A 2. megoldással Nálam helyre jön a hiba, de a javascript kikapcsolása más oldalaknál korlátozza a lehetőségeimet, szóval azt annyira nem szeretném.








A kérdéseim az alábbiak lennének:








1. Mi az a szerkesztés gomb és hol találom meg?





2. A javascript kikapcsolását lehet-e korlátozni erre az egy oldalra. (Bár a későbbi működés miatt nem szívesen kapcsolnám ki akár ere az egy oldalra a java script-et)





Nagyon köszönöm, ha valaki válaszol!