Eltűnt a HTML/Vizuális gomb

Eltűnt a HTML/vizuális választó gomb a wordpressemben! Egyik pillantban még volt a másikban már eltűnt, és most csak HTML-ben jelenít meg. Így néz ki:





























Mi lehet a megoldás?

Szia! Nem tettél fel valami új plugint?

Mondom, a normális állapot és a mostani között semmit sem csináltam…

Nézd meg a Felhasználók -> Személyes profil beállitásod. A Személyes beállítások első pontja a vizuális szerkesztő ki-be kapcsolása!!

csak az másról szól :slight_smile:

Be van kapcsolva… Más tipp?

Hát én letölteném a TinyMCE Advanced bővítményt, hogy azzal előkerül-e. http://wordpress.org/extend/plugins/tinymce-advanced/





Tudom-tudom, amatőr gondolat, mert csak meg kéne lennie annak a szerkesztőnek alapból)

Feriman: Nem lehet, hogy másik böngészővel nézed, mint eddig és/vagy frissült a böngésződ? Próbáld megnézni egy másikkal…

Rájöttem, hogy a szolgáltató tolt el valamit, ezért nem jó… :frowning:

Bocs, hogy még egy topikot nyitok, de ha megoldottuk, törölhetitek.

















Na, itt a rejtvény:











WPMU 2.8.6-ban az alábikat a hibák:










  • Nincs Vizuális/HTML váltó gomb a bejegyzéseknél










  • Nem lehet az összes blogot frissíteni, mert megáll az 5. blog után










  • Az adminon kívül senki nem tud bejelentkezni

















    Amit tudok:










  • Volt egy .htaccess változtatás, ami már vissza lett vonva ( UTF-8 legyen az alapértelmezett karakterkészlet ), és ( feltehetőleg ) ez után lett rossz a rendszer.

















    Mi a megoldás?

















    Nyeremény: Aki megoldja, adok neki egy tetszőleges .info-s domaint tárhellyel 1 évre!

Feriman!











A megnyitott topikból visszahelyeztem ide amit írtál, és azt a topikot töröltem. Igaz, hogy - mint kiderült - a WPMU vonatkozásában tetted fel a kérdésedet, de…




  • itt nagyon hülyén nézne ki egy befejezetlen téma




  • a későn jövők is láthatják folyamatában a probléma felvetésétől (reméljük) a hibamegoldásig




  • nem elegáns megoldás a “…még egy topikot nyitok, de ha megoldottuk, törölhetitek.”. És a többiek? És másoknak nem szól a Fórum? :wink:











    Szerintem frissítsed a WordPress MU-t 2.9.2 verzióra bátran, és meg fog oldódni a gondod.

[off] 1 dollár? :o





Van egy nyereményjátékokkal foglakozó lapom, megyek, fel is dobom oda ezt :wink: [/off]

Sziasztok,











Sajnos én is ezzel küzdök…frissítettem a 2.9.2 verzióra de semmi változás.











IE és Firefox böngészőkkel tesztelve.











Várom a tippeket…úgylátszik többen beleszaladunk ebbe a rejtélybe.











Üdv





Robert

próbáljátok meg kikapcsolni az összes plugint…

sziasztok,











Itt a megoldás az eltünt “visual-HTML” problémára:











-Felhasználók





-Személyes profil





-Személyes beállítások





-Vizuális szerkesztő … Szövegszerkesztő kikapcsolása bejegyzés írásakor (itt ki kell venni a pipát)











Üdv





Robert

ez NEM megoldás a problémára. Ez csak arról szól, hogy alapértelmezetten be legyen e kapcsolva…

rob888: nézd meg ebben a topicban, amit a 4. hsz-ben irtam. És nézd meg Feriman 6.válaszát :slight_smile: Neked lehet, csak ez kellett, hogy megkerüljön :slight_smile:

Szia,











Nekem ma ettől a beállítástól állt vissza az eredeti állapot…nem tudom mikor és miért tünt el de most megint jó.





Mint kezdő, én is kipróbálok minden lehetőséget a WP adminisztrátorban…ez a beállítás sajnos úgy maradt.











Üdv





Robert


'Feriman' wrote on '2010-02-27:




Be van kapcsolva... Más tipp?








Szia,





Éppen,hogy ne legyen bekapcsolva!!! ....vedd ki a pipát és mentsd el az oldalt...nekem megjavult.





Üdv


Robert

Sziasztok!











Hasonló problémám van nekem is.





Az emlegetett pipa ki van kapcsolva, nincs új plugin telepítve, csak egy 3.1-es Magyar Wordpress alap.





Ha egy teljesen új oldalt szerkesztek, akkor van vizuális szerkesztőm. Elkészítem amit akarok és kilépek.





Ha legközelebb belépek, mert módosítani akarok pl. a szövegen, akkor már viszont nem él a vizuális szerkesztő. Ha ilyenkor egy teljesen új oldalt szerkesztek, akkor él.





Eléggé idegesítő, hogy minden alkalommal - akár - újra kell szerkesztenem az oldalt. Nem gondolom, hogy így kellene működnie.











Üdv: Graffy