Egy kis kritika


'mano wrote:

a notebook az káosz' date=' normális használatra minden szempontból alkalmatlan. :)[/quote']





évek óta használok notebookot (csak az van) és még nem volt semmi káosz :)

Miért mano? Nekem is az van, semmi bajom vele…, meg amúgy is, technikailag nem mindegy? Proceszor meg memória sok minden egyéb nem kell…, így is sok asztali számítógépet kenterbe verne a notebook -om. Az oké, itthon sosem használom a touch-pad funkciót…, de ezt leszámítva…











Én már sosem tudnék asztali gépet vásárolni - kizárt. Azt nem értem, régebben hogy tudtam meglenni e nélkül :lol:

bárcsak ne kellene idéznem a ladánybenét, de igazuk van:





“kell egy háááááz”… :smiley:











persze, felhasználónként eltérőek az igények: én sokat kiadvány-szerkesztek így kell indesign, illustatrator, photoshop, paint shop pro, quark, acrobat meg distiller, ráadásul a falatnyi monitor semmire sem elég úgyhogy ahhoz, hogy ezek kényelmesen fussanak, lapitopiból is akkorát kéne vennem hogy csak…











szóval én berögzött házasgépes előtt , kényelmes székben senyvedő wordpressbarát vagyok. na! :lol:

Háát, Uraim!











Senki sem tökéletes. Talán csak én. :slight_smile: :slight_smile:











Amúgy pedig ne tessék OFF-olni - irány a presszó a házigépesek és nótáskönyvek felhasználói vitájával. :wink:

Akkor itt az ideje annak, hogy alapíts eme oldal helyett egy újat. ? Azt hiszem, hogy a wordpress.hu domain szabad.

 

 

[color=#ffffff]gclub[/color]