Egy kis kritika

Ha most jól látom, itt a wordpress 2.1.3-as verzió van kitéve.





Pedig azóta van már sokkal újabb verzió is, amiben szerintem már fontos változtatások vannak:





Pl a 2.2-esben már benne vannak a widgetek.





a 2.3-asban pedig már alapból benne van a tag-ek, ami szerintem fontos újítás.











nem teszitek ki a 2.3-as verziót az oldalra? (van már hozzá magyarítás is, ha kell akkor elküldhetem…)

Hát én egy ilyen magyarosításnak örülnék. Küldd el kérlek a nevem kukuc nevem pont eszkára.

…ha azon múlik, a friss híreket le is fordítanám. Magyarításon én is vacakoltam a saját blogomon, dehát a WP-n kívül a k2-t is kellett, szal khm.


e1 wrote:

Hát én egy ilyen magyarosításnak örülnék. Küldd el kérlek a nevem kukuc nevem pont eszkára.





itt a magyarositas: http://futourist.hu/tom/wordpress/letoltes/


de valahol valaki mar belinkelte itt a forumon.








amugy jo lenne ha legalabb a bekuldott hireket kiraknak az oldalt uzemeltetoi. vagy ha nem akarjak csinalni, adjak oda masnak, biztos lenne akikkel lehetne csinalni.

vagy a MaXX féle forditas: http://files.svmod.hu/WP_23_HU_language.zip


charlie wrote:

vagy a MaXX féle forditas: http://files.svmod.hu/WP_23_HU_language.zip





Köszönöm charlie a hivatkozást, így már simán megérte gürcölnöm vele :)


Apropó: majdnem teljes a fordítás (99%), vagy 10 sor maradt le csupán, úgyhogy lehet bátran töltögetni (korrekt a javascript rész is, bemásolás után nem fagy le tőle a TinyMCE menüsora...).





:cool:

2.3.1 alatt sajnos nem működik a cucc. :frowning:

Á, már minden okés. Fent volt még a másik fordítás is és nem vettem észre, hogy nem lett felülírva.

Nos, tehát:











A 2.3.1-hez megszereztem a nyers wordpress.pot fájlt.





A 2.3-ban 1607 sor van, míg a 2.3.1-ben 1602.





Szerencsére a szöveg zöme ugyanaz, így amíg nem készülök el a vadiúj nyelvi csomaggal, addig a 2.3 is használható helyette.











Mindensetre innen tudod letölteni a 2.3.1-hez való csomagot: http://files.svmod.hu/WP_231_HU_language.zip

Sziasztok!











Nekem nagyon tetszik az oldal elrendezése! Azt szeretném kérdezni, hogy ez esetleg egy opensource téma, vagy saját kreálmány? Az oldalam hasonló elrendezéssel szeretném, és jó alappal rendelkezne ez a téma hozzá.











Hogyan tudnék hozzájutni a témához?











Előre is köszönöm.











Üdv. Tóth László

Szia! Sajnos nem opensource.

A Híreknél, ahol írja, hogy hány hsz van a bejegyzéshez, na az nem visz a bejegyzés hozzászólásaihoz (mint ahogy azt várná az ember)











pl.:





A cikket írta: DjZoNe | 2008. december 15. hétfő | 29 hozzászólás











és a hozzászólás szöveg alatti link rossz.

Volna egy apró észrevételem… A fórumszabályzat szerint az aláírás legfeljebb 2 soros lehet, és maximum 2 linket lehet benne elhelyezni. Na mármost, ezt igencsak figyelmen kívül hagyjátok. Vagy figyeljetek oda a szabályzat betartatására (akár példát statuálva…), vagy módosítsátok a szabályzatot, mert így egy kicsit ellentmondásos! :rolleyes:











Na, nem kukacoskodok tovább… :stuck_out_tongue:

Köszi. figyeljük :slight_smile:


Patai László wrote:

Köszi. figyeljük :)








kezdhetnéd magaddal, hogy példát mutass ;)

Tudom, szőrszálhasogatás, de nem lehetne valahogy megoldani,hogy a fórumról kifelé mutató linkek automatikusan új ablakban nyíljanak meg?:slight_smile: Általában bennem van a jobb gomb->megnyitás új lapon trükk,de amikor nem, olyankor reflex-tesztnek teszem ki magam, hogy utána ne kelljen visszalépegetnem, ha esetleg találok ott valami érdekeset és össze-vissza kattintgatok…:slight_smile:

FireFox középsőgomb. Automatikusan új fülre nyit! :wink:

Kötekedős banda :stuck_out_tongue: És aki laptopról nézi az oldalt touch-pad-dal, Manó?:stuck_out_tongue: Annak nincs középső gomb :stuck_out_tongue:

De Ctrl billentyűje mindenkinek van…











Az a baj a új ablakban nyitásban, hogy azt kevésbé tudom én magam “blokkolni”…, míg a saját ablakban való nyitásnál én döntöm el - új ablakot akarok, vagy a meglévőt akarom használni











Ctrl billentyűje mindenkinek van… (azt folyamatosan lenyomva kattints a linkre)

a notebook az káosz, normális használatra minden szempontból alkalmatlan. :slight_smile: