cformsII űrlap készítő plugin

hello mindenki,











nekem lenne egy olyan kerdesem, hogyha mindent beallitottal, lehet online is megnezni a kitoltott urlapokat, csak epp a karakterkodolasa nagyon csunya nalam… hogyan lehetne ezt orvosolni?











elore is koszonom a segitsegeteket!





legjobbakat!


'smash1n' wrote on '2010-03-24:




hello mindenki,





nekem lenne egy olyan kerdesem, hogyha mindent beallitottal, lehet online is megnezni a kitoltott urlapokat, csak epp a karakterkodolasa nagyon csunya nalam... hogyan lehetne ezt orvosolni?





elore is koszonom a segitsegeteket!


legjobbakat!








valaki, esetleg?:(

Sziasztok,











A segítségeteket szeretném kérni. Nem tudom, hogy jó topicot választottam-e. Egy landing page-t kellene készítenem egy WP blogba ami tartalmaz form elemeket is. Név, email cím és még pár adatot kellene bekérni a látogatóktól. Meg tudom ezt oldani a cformsII-al?





Nem cak egy egyszerü formra lenne szükség hanem az oldal tartalmazna szöveget, képeket és videót is.











Köszönöm,





Andsmith

Én minden oldalamon ezt használom: Contact Form 7 (tud magyarul is)





http://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/











Simán megy a HTML kód lehetősége a szövegbeviteli mezők közé is. (elé is, utána is, közé is)











~ így néz ki egy egyik űrlapom (a szöveget most átírtam)









Code:

Leveled tárgya


[text your-subject]





Üzeneted


[textarea your-message]





Neved


[text* your-name]





E-mail címed


[email* your-email]





[submit "Küldés"]









stb.stb...

Szia Hitetlen,











Köszönöm a gyors választ. Átböngészem. Lehet, hogy lesz majd kérdésem majd amikor csinálom a lapot.











Andsmith

Szia Hitetlen,











Andsmith vagyok. Pár napja érdeklődtem a Contact Form 7-el kapcsolatban. Lenne még 1 kérdésem. Azt hogyan tudom megoldani, hogy ha valaki regisztrál a formon keresztül 1 tanfolyamra (email címet ad meg) akkor az automatikusan kapjon mailben 1 demo pdf anyagot?











Köszi





Andsmith


'Andsmith' wrote on '2010-06-02:




Szia Hitetlen,





Andsmith vagyok. Pár napja érdeklődtem a Contact Form 7-el kapcsolatban. Lenne még 1 kérdésem. Azt hogyan tudom megoldani, hogy ha valaki regisztrál a formon keresztül 1 tanfolyamra (email címet ad meg) akkor az automatikusan kapjon mailben 1 demo pdf anyagot?





Köszi


Andsmith











Lehet olyan WP-re is plugineket installálni aminek a címe xxxx.wordpress.com ?

'Andsmith' wrote on '2010-06-02:




Pár napja érdeklődtem a Contact Form 7-el kapcsolatban. Lenne még 1 kérdésem. Azt hogyan tudom megoldani, hogy ha valaki regisztrál a formon keresztül 1 tanfolyamra (email címet ad meg) akkor az automatikusan kapjon mailben 1 demo pdf anyagot?








A válasz E-mail szövegbe beteszed a weblapodra felöltött pdf URL-címét (elérhetőségét)





'Andsmith' wrote:




Lehet olyan WP-re is plugineket installálni aminek a címe xxxx.wordpress.com ?








Nem.

Sziasztok,











új weblaphoz másoltam fel a cformsII plugin-t, és ugyanazt produkálta amit korábban mások is leírtak, hogy nem küldte el a leveleket,





csak gondolkozott. Letöröltem a tárhelyről, majd a hivatalos oldalról letöltöttem a friss verziót, és azt másoltam a helyére. Aktiváltam,





minden beállítást ugyanúgy találtam, az üzeneteket elküldi.











A probléma az, hogy bármit változtatok, nem történik semmi, értsd ez alatt, pl. admin email címet sem tudok cserélni.





Kérdésem az volna, hogyan lehet törölni a plugin beállításait az adatbázisból, hogy tiszta lappal induljak?

Sziasztok!











Segítséget szeretnék kérni CformsII.Verzió 11.7.1 kapcsolatba. WP 3.0-n a motor.





Olvasgatva a Fórumot, nem találtam erre vonatkozólag tippet.





Megcsináltam az űrlapot és egy 25 mezős összetett felület működik szépen.





Viszont Nekem sem működik a CAPTCHA.





Pontosabban megjelenik mind a beviteli ablak és a minta kép csak nem dobja be a képre a beírandó karaktereket.





A K&V simán működik az űrlapon, de jobban szeretném a CAPTCHA-t.





Beállításokat amit találtam megnéztem.





A Győző által beadott kép szerinti dolgok OK (CFormsII —> Plugin beállítások —> CAPTCHA kép beállítások).





Üzenetek is átírva, választható karakter sorozat benne, bejelentkezettnek is megjelenik üresen. Frissítésre gombra kattintva sem történik semmi.





Adjatok ötletet, hogy mit nézek meg és mit állítsak még, hogy elinduljon.











Előre is köszi

Telepítve van a Simple Captcha bővítmény (azt használja, vagy valami hasonló nevűt; az admin felületén írja, hogy pontosan melyiket)?


'Farkas wrote on '2011-02-26:




Telepítve van a Simple Captcha bővítmény (azt használja, vagy valami hasonló nevűt; az admin felületén írja, hogy pontosan melyiket)?





Szia


Köszi a választ, de nem kell neki a Simple. Sajátját használja.


Arra már rájöttem, hogy a cforms js/cforms.js- ben nem jól veszi fel az elérési utat a sajax_uri kézzel átírtam a teljes relatív elérési utat, hogy hol találja meg a / cforms / lib_ajax.php-t.


Így a javítás már lefut de a képbe a random karakterek még mindig nem jelennek meg.


Szóval a Firebugal nézve még mindig helytelen elérési utat ad meg ha jól sejtem a karakterek kiírási helyének. :huh:


Ha ez megvan akkor nyertem.


Ha meglesz majd megírom. :P

Sziasztok,



két kérdésem lenne a CformsII pluginnal kapcsolatban, végignéztem mindent de nem találtamm rá választ:


  1. A pipadoboz csoportnál be tudom-e állítani, hogy mondjuk 10 lehetőség közül, maximum csak kettőt lehessen kipipálni? Úgy értem ha kettőt kipipált a többi mező már ne lehessen elérhető.



    2 A másik, hogy sehogy sem sikerül beállítani az automatikus visszaigazoló emailben a változókat. Már próbáltam a mezőnevekkel, a mező számával is, de sehogy nem sikerül mindig csak ezt látom: {Kapcsolattartó személy}.



    Előre is köszi a segítséget!

Sziasztok!



Az a gondom a Cforms-sal, hogy át lett költöztetve egyik domainról a másikra a wp-m és azóta nem működik a fájlfeltöltés. Nem ír ki hibát, elküldi az űrlapot, csak a fájlmellékletet nem kapom meg!



Tudok segíteni?



Köszönöm!