cformsII űrlap készítő plugin

Talán mert nincs beállítva? Vagy be van állítva, de feltöltéskor sérült valami?











Inkább az előbbire tippelek, mert ez egy kicsit nagyobb figyelmet igénylő bővítmény az átlagoshoz képest, sok minden beállítása összefügg saját beállításától.











És nem felejtettél a beállítások után egy közvetlen linket nyomni? :slight_smile:

Mi nincs beállítva? H elküldje?











http://blog.vizipipafan.hu/dohanyteszt-bekuldes/ -en van, nem kis űrlapról van szó. :slight_smile:











UP#1:







Meg van!


Az email beállítás volt rossz... syska@vizipipa... -t fogadta el, de az info@vizipipa...-t már nem.....


Furcsa.... :)


Sebaj, a lényeg, hogy megy!

Üdv!





Megint némi problémám akadt. :frowning:





Miként tudom a beküldő email címére is (admin címen kívül) elküldeni a űrlap beküldött tartalmát? Tehát lássa mit küld be, pont azt amit én is látok.

Be kell állítani az űrlapban (választógomb) egy olyan funkciót, hogy kér-e másolatot saját magának. Ha jól emlékszem… :wink:

ő, ezt pontosan, hogy és hol is?

Szia Syska!











Elnézést, nem voltam, de, ha lettem volna sem tudom, hogy hol, de ígérem, ma megnézem. Amikor válaszoltam, akkor úgy rémlett, és remélem, hogy ez a cform volt az. :wink:


Farkas Győző wrote:

Szia Syska!





Elnézést, nem voltam, de, ha lettem volna sem tudom, hogy hol, de ígérem, ma megnézem. Amikor válaszoltam, akkor úgy rémlett, és remélem, hogy ez a cform volt az. ;)








Nem probléma. :)


Már eljutottam idáig:


http://blog.vizipipafan.hu/dohanyteszt-bekuldes/

'syska wrote:

ő' date=' ezt pontosan, hogy és hol is?[/quote']





Nagy nehezen, remélem nem megkésve, letudhatom legalább ezt a lelkemet nyomasztó adóságomat:





1./ Az űrlapba be kell illeszteni egy olyan mezőt, hogy másolat küldése (Form settings -- űrlap kiválasztása --- Add neww field --- Type kiválasztás--- CC:option for user)





2./ Format: field name left # field name right


Minta:#please cc: me (a választódoboz jobb oldalán jelenik meg a felirat: CC me please





Ha a feladó ezt bejelöli ÉS az automatikus visszaigazolás konfigurálva van, akkor nem kap másolatot a feladó, csak a visszaigazolást a küldeménye érkezéséről.





Elnézést a késedelemért! :)

Sziasztok





ez az ürlapkészítő képes fájlküldésre is?

Meg is válaszolom magamat smile.gif)





Lehet, de még hogy !!! És milyen egyszerűen!!! Ez valami hihetetlen milyen gyorsan össze lehet rakni vele egy űrlapot. Nagyon szuper.


'Farkas wrote:



syska wrote:

ő' date=' ezt pontosan, hogy és hol is?[/quote']





Nagy nehezen, remélem nem megkésve, letudhatom legalább ezt a lelkemet nyomasztó adóságomat:





1./ Az űrlapba be kell illeszteni egy olyan mezőt, hogy másolat küldése (Form settings -- űrlap kiválasztása --- Add neww field --- Type kiválasztás--- CC:option for user)





2./ Format: field name left # field name right


Minta:#please cc: me (a választódoboz jobb oldalán jelenik meg a felirat: CC me please





Ha a feladó ezt bejelöli ÉS az automatikus visszaigazolás konfigurálva van, akkor nem kap másolatot a feladó, csak a visszaigazolást a küldeménye érkezéséről.





Elnézést a késedelemért! :)





Huha, ez így most nyers egy fárasztó nap után. :)


Azért holnap is átolvasom frissen. :D

Akinek a cforms magyar dolgai kellenek, kéretik a .net kiterjesztéseket .com-ra átírni a linkben.





Minden megvan, ami eddig is, csak a life-univ.net-et 2010 március 14-ig megvette előlem egy domainkereskedő (gy.k. tolvaj). Hogy hogyan sikerült neki, az hosszú történet.





A .com .org .info működik, és az utóbbi kettőnek én vagyok az adminja, úgyhogy ezek továbbra is működni fognak; és a .com is, de annak még nem én vagyok az adminja.


Bidu wrote:

Egyéni űrlapokat gyárthat az ember ezzel a szuper pluginnal.





Lehet, hogy másnak nem újdonság, de most találtam rá erre az oldalra, ahol egy szuper súgó van a pluginról: http://www.life-univ.net/ubh/cforms_sugo/cformsii_sugo-wordpress.htm





Ez a cím nem jön be. Pontosan honnan tudom letölteni?

atomjani wrote:




Ez a cím nem jön be. Pontosan honnan tudom letölteni?





Google a barátod. :)


Ez egy elég népszerű plugin, szóval könnyne megtalálhatod. Akár a wordpress.org-on is az Extend részben.

syska wrote:



atomjani wrote:




Ez a cím nem jön be. Pontosan honnan tudom letölteni?





Google a barátod. smile.gif


Ez egy elég népszerű plugin, szóval könnyne megtalálhatod. Akár a wordpress.org-on is az Extend részben.





Ahhoz képest elégé szenvedek vele.


A WP Contact Form plugin ez? A "wordpress cformsII"-re nem adott normális találatot a google.


(Nem kell mindenkit profi google keresőnek nézni.)

cformsII: http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin











Contact form-ból van egy pár: http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=Contact+form+

Hát ilyent életemben nem láttam… Tegnap felraktam egy oldalra a plugint, és tökéletesen működött/működik most is.











Ma szükségem lett volna rá egy másik oldalon, felmásoltam, és ahelyett, hogy működne, azt írja ki, hogy “Corrupted settings”. Amikor belemegyek a kis menüjébe, akkor ez jelenik meg:











It appears that WP has corrupted your cforms settings, the settings array can not be read properly.











Corrupted cforms settings detected











You can either try and fix the settings array or reset it and start from scratch.











Corrupted cforms settings array (raw code)





Depending on your Wordpress/PHP skills you may want to try and fix the serialized data below, then hit the fix button or try just like that, cforms may magically fix it for you.











a:2:{s:6:“global”;a:44:{s:9:“plugindir”;s:11:“cforms_10.5”;s:11:“cforms_root”;s:61:“http://www.csokiguru.com/proba/wp-content/plugins/cforms_10.5";s:7:“tinyURI”;s:53:“http://www.csokiguru.com/proba/wp-includes/js/tinymce”;s:15:“cforms_root_dir”;s:63:"/home/csokigco/public_html/proba/wp-content/plugins/cforms_10.5";s:10:“cforms_IIS”;s:1:"/";s:1:“v”;s:4:“10.5”;s:18:“cforms_style_title”;s:69:"font:normal 0.8em Verdana; text-align:right; color:#777; margin:3px 0”;s:18:“cforms_style_table”;s:67:“background:#F4F5FB; color:#666; font-size:1em; font-family:verdana;”;s:18:“cforms_style_fs_td”;s:138:“font-size:105%; font-variant:small-caps; letter-spacing:2px; border-bottom:2px solid #E6E8F7; padding:6px 2px 6px 4px; background:#EFF0FA;”;s:21:“cforms_style_fsend_td”;s:63:“background:#E6E8F7; font-size:0px; line-height:2px; height:2px;”;s:23:“cforms_style_fsendSP_td”;s:43:“font-size:0px; line-height:2px; height:4px;”;s:19:“cforms_style_key_td”;s:93:“color:#000; font-size:90%; white-space:nowrap; padding:4px 20px 4px 15px; vertical-align:top;”;s:19:“cforms_style_val_td”;s:26:“font-size:90%; width:100%;”;s:19:“cforms_style_cforms”;s:35:“font:normal 10px Arial; color:#777;”;s:16:“cforms_formcount”;s:1:“1”;s:18:“cforms_upload_err1”;s:43:“Generic file upload error. Please try again”;s:18:“cforms_upload_err2”;s:56:“File is empty. Please upload something more substantial.”;s:18:“cforms_upload_err3”;s:57:"Bocs, de a file t

















Egy másik oldalon:





A bővítmény bekapcsolása nem sikerült, mert végzetes hibát okozott.











Fatal error: Cannot redeclare cforms_activate() (previously declared in /home/www/brusszelcenter.hu/web/wp-content/plugins/cforms/cforms.php:56) in /home/www/brusszelcenter.hu/web/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 59











És ennyi… Feltöltöttem három másik helyre is próbaképp, és mindegyiken ezt produkálja. Mi lehet a baja? Frissen, tegnap leszedett cforms-ról van szó, ami - ahogy említettem is - tegnap tökéletesen működött.











Bármi ötlet? :slight_smile:











Ashen

Tegnap gyorsan be kellett élesítenem egy adatbekérő form-ot.





Mivel régebben már játszottam a cform-al, ezért ezt választottam.











Szépen meg is kreáltam a form-ot.











Egy bajom van, hogy hova küldje az adatokat.





Az admin ürlapnál/fülnél az alábiak vannak beállítva:











Felado: info_kuki_kontroller.hu (természetesen helyesen írva)





admin email: info_kuki_kontroller.hu





BCC: itt saját email címem.





Tárgy: megrendelés





core options: nincs semmi se kipipálva





submission limit: nincs semmi beállítva





átirányítás: ürlap elrejtése a sikeres benyújtás után (ez működik is)





alternatív ürlapművelet: nincs





rss: nincs

















Wordpress verzió: 2.6.1 Cform verzió: 10.3 magyarítva po-mo fájlal

















Az info@kontroller.hu-ra nem küld üzenetet.





A BCCs saját emailcímemre pedig igen.











Mit nem állítottam be jól?





Előre is köszi a segítséget.

Ha jól emlékszem a PHP4 igényű, legutólsó frissítésű verzió a 10.4.1 verzió volt. Frissíts arra. A további verziók igénye a PHP 5+.


'Farkas wrote:

Ha jól emlékszem a PHP4 igényű' date=' legutólsó frissítésű verzió a 10.4.1 verzió volt. Frissíts arra. A további verziók igénye a PHP 5+.[/quote']


Azért választottam a 10.3-ast, hogy ne kelljen php5.


Megnézem pontosan, hogy meddig lehet frissíteni.


Amit megteszek a WP frissítése is.





Azért furcsáltam a dolgot, hogy másolatban megy, de normál esetben nem megy a mail küldés