Blogger Szövetség


MaXX wrote:

Hogy oda ne rohanjak:





http://szevasztok.blog.hu/2009/07/22/bloggertalalkozo_the_aftermath





Valami sántít!








Nem tudom MaXX, figyelted-e? A bejegyzésben a Patai Laci blogját csak az enyém után idézték... :) :)

mindig vannak akik beveszik a kacsákat.











ezért vannak még mindig kacsák :slight_smile:







De én már nem is akarom tovább borzolni a kedéjeket…

lollerek. Ennyit tudok mondani. Akkor én nem is leszek már blogger?

Szerintem nagyon csúnya poén. Elég ízléstelen media hack, valljuk be, de még mindigmjobb, mintha azt írta volna hogy jön a világvége és csak 10 nap van hátra… Abból biztos nagy fejetlenség lett volna. Pf… Bele se merek gondolni…

Mert a világvége ötletet már lenyúlták mások; csak soha nem tudom, hogy az Ószövetség, vagy az Újszövetség? :slight_smile: :slight_smile:











Ez pont olyan, mint a Győzike Show (nem rólam van szó :wink: ) - értéktelen, gagyi, színvonaltalan viselkedés, mégis beszél róla az egész ország. Bloggerszövetség Show??? :mad:

Nem Robi,mert a világvége 10 nap múlva szövegre a hülyék közül is csak egy igen szűk réteg bukik rá…egy ilyenre meg a hülyék nagyobb átlaga is…sajnos…

ezek szerint neked minden vicc új.





a világvégét már orson welles eljátszotta egyszer! :wink:

Persze, hogy új.





Amikor a rádiójáték ment az '50-es években, én akkorül készültem, esetleg születődtem.











Pontosan ezért lehet ezt a kacsa-megetetlek játékot eljátszani időnként. A séma ugyanaz, csak a fehérruhás hölgy, aki végigáriázza az előadást, az mindig más. :slight_smile:

Engem nem etetnek meg. Az x-aktákból tudjuk hogy a világvége csak 2012-ben jön el :lol:

Arkhimédész és mp33portal a 2 fix pont az életemben. :slight_smile: :slight_smile:

:lol:

Tényleg elkalandoztam, elnézést kérek ez úton is mindenkitől! Visszatérve a tárgyra, remélem nem szándékoznak sem a közel, sem pedig a távoli jövőben hasonló otromba tréfát űzni a hiszékeny internetfelhasználókkal. Nem tudom ki olvasott róla, de a CanadaHun.com tette az első lépéseket az ügy mielőbbi tisztázására, még a megnevezett minisztériumot is felekresték. Persze csak telefonon. Ugyan nélkülük is rájöttünk volna, de azért én köszönöm nekik a fáradozást!

Csinálhatnak tőlem blogger szövetséget blogger igazolványt. Nekem itt a lesz a wordpressem blogolni fogok, de az átok igazolványok nélkül. Aki meg kitalálta ezt a hülyeséget, vendégem egy taslira.(vagy kettőre) Egyébként elég haragos vagyok most, mert azt veszem észre ebben az egészben, hogy úgy állítják be már ezt a dolgot, hogy egy magára adó bloggernek irány a blog pont hu és aki nem ott blogol az nem is blogger. Mondjuk ez már az indexen futtatom az idióta blogokat dologból kiderült már régebben is, ez csak a következő lépés.

Most mondjam azt Erfud, hogy nem is vagy blogger? Sem igazolvánnyal, sem anélkül? Legalábbis nem vagy bloggerszövetségi ügynök? Annál sokkal, de sokkal több vagy! De nem szívesen szeretek dicsérni magamon kívül mást… :slight_smile: :slight_smile:





És az Efrud név helyett írhattam volna “Kedves WordPress-felhasználót” is, de az még rosszabbul esne, mert jó pár millió embert kellene dicsérnem. Brrr… :slight_smile:











És különben is: a blog.hu-n túl van az Élet!











Hozott bloggerigazolványra hologram fénymásolást jutányosan vállalok. :slight_smile: :slight_smile:

Atyaég, akkor ez most azt jelenti, hogy az egyik csapból jacko halála, a másikból meg ez a baromság fog folyni még egy ideig…

Jackson halálán már tultettem magam, a Blogger szövetségre is ez a sors vár


'Efrud wrote:

...azt veszem észre ebben az egészben' date=' hogy úgy állítják be már ezt a dolgot, hogy egy magára adó bloggernek irány a blog pont hu és aki nem ott blogol az nem is blogger...[/quote']


Na ez az, amitől nekem is hánynom kell.





Ma kaptam egy elgondolkodtató kommentet, ha megengeditek idézném:





"Abigail írta a blogomban:





Egyszerűség van:





Egy maroknyi önjelölt bloggerke új péterke vezetésével okirathamisít, csal, rémhírterjeszt és rágalmaz.





- Okirathamisít, mert okiratnak számító fiktív igazolványkákat kreál, hamis vizsgafecniket készít, még ha nem létező szervezet nevében is.


- Csal, mert nem létező szervezet nevében jár el.


- Rémhírterjeszt, mert Kínai diktatúrához hasonló kilátásokat vizionál a magyar bloggerek tisztességesebb részének.


- Rágalmaz, mert az Oktatási Minisztérium nevében emleget nemlétező törvényeket.






Nem is beszélünk arról, hogy kirekesztőnek látszik innen nézve az, hogy aki nem egy követ fúj velük (értsd: nem blogger.hu a blogja nevének a vége) akkor az már nem is igazi blogger szerintük.





Megyek, oszt jólfeljelentem mindet!"





Laza!

Ez a téma érdemel ennyi postot? Minél gagyibb egy téma, annál népszerűbb? :lol:





Hagyjátok már, há ez csak annyit érdemel, hogy: lol











A blog.hu és a többi annyira szánalmas, hogy nem érdemelne még egy témát sem. A készítők (blog.hu) jól járnak, a többiek meg nekik dolgoznak - hát nem szánalmasak? De az :cool: Olyanok, mint a lap.hu szerkesztők (Sanomát gazdagítják - ingyen), gportálosok (T-Online -t gazdagítják - ingyen), mlaposok, MLM rendszerbe csatlakozók (A rendszer létrehozóit gazdagítják - ingyen), alkoholisták, szerencsejátékosok, prostik, kábítószeresek… - ezek mind egy kalap alá veszem, hiszen különbség nem sok van. A Blogger Szövetség is ezt igazolja…











Én nem a Blogger Szövetségen vagyok meglepve, hanem rajtatok… :rolleyes: hagyjátok már őket, hiszen annyit nem érdemelnek, mint ez a pár karakter, amit most ideírtam…

Engem azért még is mélyen érintett a dolog, hisz van blog.hu-s oldalam. Lehet hogy sok pénzt hozott nekik, de ha egyszer megcsinálták, akkor valószínúleg lesz folytatás is. Már sajnálom hogy nem WordPressben kezdtem az ottani dolgaimat. Hitetlennel is egyet értek, részemről vége a Blogger Szövetség hajcihőnek!