Blogger Szövetség

A sört az orvosom ajánlottam, meg az unicumot, mert gondok vannak a gyomrommal. Egy ideig ittam is, hol ezt, hol azt, de egyszer besokall az meber. A feltöltés meg szerintem egyik tárhelyemre megy, aztán onnan link ide, aztán szedjétek. Mondjuk csináltam egy himnuszt egy kitalált, ráadásul, ha létezne sem barátságos szervezetnek? Hát nem szóltok rám? :slight_smile:

Nem robiwolf, nem szólunk rád. :slight_smile:











Ezeknek a dolgoknak éppen a Presszóban a helyük. :slight_smile:

Itt már annyi sör meg cigi van, hogy ez már nem presszó, hanem kocsma. :smiley:

Én bezzeg nem iszok. (vizet)

Június utolsó hétvégéje óta nagyon én se megyek alkohol közelbe, az ott nekem sok volt :smiley: Ott 2 óra alatt kaptam azt hiszem egy akut alkohol mérgezést :smiley:











Amúgy,lehet,hogy ott tényleg fejbe vágott valami: azóta tényleg csak vizet iszok 99%-ban :slight_smile:

Én most kristálygomba levet iszom. Olyan az íze mint a sprite-nak egy kis mákkal leszórva és pálesszal nyakonöntve.

Jesszusom az meg mi. Hát kirázott a hideg ahogy olvastam. Múltkor strandon a melegbe csak pár sört ittam de fejbe vert, akkor jöttem rá, hogy nem kamu a “ne vedelj alkoholt” tűző napon. Szóval nem is teszem. Jó mondjuk hétvégén bed beach-en este nem lesz tűző nap. :stuck_out_tongue:

De meleg is megárt. Szerintem eléggé belementünk az alkoholtémába… :slight_smile: Most voltam én is sátorozni, életem legjobb whiskyjét ott ittam. Poén volt amúgy az egész, csak rengeteg szúnyog, meg vihar volt második este. De be van ütemezve még egy. Csak hogy a kirándulásokra tereljem a szót… Meg fővárosunkba is el kellett volna mennem a blogom csapatával, hogy legyen mit füstölni ( vizipipás cuccok ), de holnap felmennek IC-vel, hogy szombatra, pipatalira legyen választékunk.











Ui.: Ez a presszó lesz a törzshelyem! :slight_smile:


Efrud wrote:

Jesszusom az meg mi.








Kis fehér "izék". Vízbe kell tenni őket és cukrot meg aszalt gyümölcsöket, meg citromot zabálnak. Alkoholos szénsavas limonádé szerű italt készítenek.

Remélem nem sértődsz meg,ha azt mondom,hogy ez gusztustalan :smiley:

de csak egy kicsit (guszta):smiley:

http://wick.freeblog.hu/archives/2008/03/11/Kristalygomba/ Nem tudom, nem a legszebb látvány, de “borrá” változtatja a vizet! Meg egészséges, és a gyomorra is jó, ha meg még finom is… Szerintem ki fogom próbálni. Te jó ég!











“Maga a lény jégből való tarhonyára hasonlít, tapintása gumiszerű. Megcsináltam nekik a “lakótelepet” tegnap, mára már termelik a szénsavat is, szóval lelkesen zabálnak és jól érzik magukat. Kefir illatuk van.”

Ha szabad megtudnom, honnana lehet ilyet, mármint kristálygombát venni, szerezni?

Vatertán biztos árulnak. Elég pár grammot venni és kilósra szaporodik ha jól eteted őket cukorral meg gyümölcsel.











A prohardwer fórumán márr régóta nyomatják a PH addiktok :lol:





Érdemes beleolvasni, van egy pár jó besuzólás! :smiley:





http://prohardver.hu/tema/japan_kristalygomba/hsz_1-50.html









Quote:

- Mért nem érintkezhet fémmel?


- Nemtudom. Talán nem termel több ciánt :D








-ez valami halós cucc?


-Nem de én már fél napja az arcomon pörgök tőle :lol:

Nem tudom… Ha lelnék Szolnok környékéről adakozót, én kínálgatnám cukorral a cuccot, meg haver cefréjéből is löknék neki, ha tápos, csak nőjön, meg csinálja amit kell. 38gramm alkohol egy literben. Mp33portal, te ehez még pálinkát adsz? Majdnem 4 deka alkohol!!! Mondjuk az 10 napos érlelésnél, az meg ugye, ahogy olvastam már kockázatos. Az egy gyengébb sör tartalma. NA, mindegy, nekem a gyomromra kéne.

Hogy oda ne rohanjak:











http://szevasztok.blog.hu/2009/07/22/bloggertalalkozo_the_aftermath











Valami sántít!


'robiwolf wrote:

Ha szabad megtudnom' date=' honnana lehet ilyet, mármint kristálygombát venni, szerezni?[/quote']





Ha a googlen keresgélsz akár találhatsz olyat is aki ingyen odaadja, csak el kell menni érte.

Csak az a combos szöszi jöjjön át hozzánk! Én semmi mást nem kérek :smiley: Viszont ha ez a bloggervizsga nem kamu, akkkor a bloghus oldalamnak búcsút mondhatok… :frowning: A WordPress ellen meg nem tudnak mit csinálni, főleg hogy külföldről jön az én lapom :smiley:

Arról hogy mit szóltak a wordpress fórumosok a dologhoz, azzól egy szót sem ejtettek. Talán több elmentek ti a jó bü… ba ti mocs… ge… fa…k jellegű kommentel kellett volna reagálnunk.

Akartam írni nekik hasonlót, de mi értelmes meberek vagyunk. Ott is vannak, de ha gyomlálni kéne, akkor elég sokan maguk ellen beszéltek. :smiley:











http://cvikli.tumblr.com/post/147053312/nek-nk-semmi-sem-sz-m-t <= Különben ők a ludasok, itt.