Artisteer

Most töltöttem le a fenti programot Winfosra (András egyik hozzászólása keltette fel az érdeklődésemet:





http://forum.word-press.hu/topic/1700-szedjuk-ossze-a-magyar-sablonokat/page__view__findpost__p__22195





)





A progi sablonokat gyárt a WP-hez és bár angol nyelvű, azért elboldogulok vele.





A program által létrehozott sablonokat a WP simán használja .





A magyarításhoz a default sablonban lévő hu_HU.mo(és hu_HU.po) fájlt a megcsinált sablon gyökérkönyvtárába töltve, magyarul 'beszél'.





U.i.: még tesztelem, de eddig műxik :slight_smile: , ja és használjátok a gugli-t a letöltéséhez.

Gratula! Zöld pont :smiley: Köszi az ötletet!!

Artisteer letöltése

A jó anyanelvünkhöz szóló HU_hu-t el tudnád nekem küldeni? :slight_smile:

Maga a prg english, de érthető.





Utánna amit 'csinál' témát úgy magyarítsd, hogy a default sablon hu_HU-ját másold be a sablon gyökerébe.:wink:

A programnak nem .po nyelvi fájlja van, hanem .xml: Artisteer 2LibraryDataLangs útvonalon található.











Rozinak teljesen igaza van, de a programon is sokat dobna, ha lenne egy igényes, szakszerű Hungarian.xml fájl hozzá. :wink:

Az Artisteer honlapról a demó verziót lehet letölteni, a teljes verziót egészen máshonnan kell.:slight_smile:

Én nem vagyok kibékülve ezekkel a progikkal: “gány” kódot csinálnak… szóval én nem szeretem őket…

Más dolog a kód, más dolog a design. Ez ötvözi valahol a kettőt.











Ha kened-vágod a kódot, akkor nincs nagy szükséged rá, de mégis többségben vagyunk, akiknek ez még nincs a kabátzsebben… :frowning:

A másik, hogy nem fogok érte X pénzt kiadni… ha freeware lenne akkor simán… még javítanánk is szerintem :slight_smile:

Győző mellé tudok állni. Ez a prg. 'nekünk' jó (azoknak akik csak szagolgatják a php-t és a css-t). természetesen nem csinál profi művet, DE … működőt gyárt és sokat lehet belőle tanulni belőle(tőle), pl. a működést és a css-t .Aki keni-vágja a dolgokat annak nincs szűksége rá :).De gondolom ez a prg. nem is a profiknak(-ért) készült. :wink:

Nekem is kell ez a progi!! De nem a demo verzio, viszont fizetni sem szeretnék érte. :rolleyes: Segítség? :slight_smile:

Szeretnéd ?











Itt warez 'dolgokban' senki se fog segíteni. (bocsi)





Az enyéim is 'okosítottak'. :slight_smile:





Keress rá .

Köszöntök Mndenkit, Hónapok óta figyelem a fórumot, és ismerkedtem a wordpressel. Sok jó és hasznos tanácsot olvastam, eddig a pontig nem is kérdeztem semmit, mert kis bogarászás után rájöttem a megoldásra. Problémám a köv. Artiser progival készítettem (2.2 ver) egy saját sablont. Én belemásztam a php file-okba és “magyarítottam” az oldalamat. Mindent teszteltem otthon a wampserveren, minden ok. Tegnap beélesítettem a tárhelyemen és minden működik, de én Firefox-ot használok minden OK, kipróbáltam G. Chrome-mal, minden ok. Ma reggel egy másik gépen megnéztem hogyan jön be az explorerben és mint kiderült a fejlécen és a hátttéren kívül,ja és egy banner a Max.Banner.ads tól.) semmi sem jelenik meg.





Hibakeresésként azt írja ki: "Az obkejktum nem támogatja ezt a tulajdonságot vagy metódust prototype.js Sor:3938 kod:0 karakter:9, main.js sor:2 Kod:0 Karakter:2, prototype.js sor:1921 Kod:0 karakter:34





Mi lehet a gond? Ezek a wp saját file-ai. (WP2.91 ver) Segítséget előre is köszönöm.

Elnézést, Artisteer és nem az amit írtam, de már nem engedett javítani.

csak egyetlen kérdés: milyen verziójú IE volt?

8-as, de most telepítettem az operát, a safarit. A safari alatt minden ok, opera alatt u.a. hiba, mint IE. Letöltöttem a az 1.61 verzíójú prototype.js és kicsréltem a /wp-includes/js könyvtárban és semmi. Ha jól értelmezem, akkor valami AJAX, javascript hiba. A link egyébként weblap

Az oldalak egyébként teszt üzemben működnek, mert egy csomó infó és tartalom még hiányzik.

Előfordulhat,hogy valamelyik plugin zavar be, és IE alatt nem működik rendesen együtt a WP motorjával?

Ezt http://www.prototypejs.org/assets/2009/3/27/prototype.js a prototype.js fájlt tetted be? Ne coreba cserélgess hanem a sablonod könyvtárába tedd és onnan linkeld.