Artisteer

Nem, az ha jól látom az 1.61_RC2-es verzió, az amit betettem csak 1.61 verzió, de ma kipróbálom a javaslatodat. Kösz.

Köszönöm a segítséget, de a MaxBannerAds nevű plugin volt a bűnös, illetve azon belül egy új terület létrehozása kavart be. Az IE hibaüzenete pedig szépen megvezetett, mert egész máshol kerestem a hibát. Most az a gondom, hogyha a “keresés” mezőjébe beírok valamit, akkor kihozza az adott bejegyzést, de a bejegyzés tartalmának csak a szöveges részét írja ki, míg a bejegyzésben (hozzászólásban) beágyazott videó helyett, egy hibaüzentet ír ki. Az egyik pluginnel azt, hogy nem friss a flash, a másiknál a html kó jelenik meg. Amint a bejegyzés címére kattintok és így “behívódik”, akkor minden működik. Mi lehet a baj?

van olyan sablon fájl, hogy: Keresési eredmények (search.php)











abba, a bejegyzés (single.php) fájlból másold/cseréld át az ilyesmi részt:











a php content rész kellen áttenned a Keresési eredmények (search.php) fájlba. (mert ha a bejegyzésben jó, akkor így ebben a fájlban (search.php) is jó lesz)











gondolom…

Köszönöm, kipróbálom.

Sziasztok





Arra esetleg rájött valaki, hogy a home editionban van-e olyan lehetőség, hogy ugyan két sidebarom van, de tartalom olvasásakor csak egyet szeretnék megjeleníteni? (tehát három oszlop, és középső eltűntetése bejegyzés olvasásakor)





Köszkösz





[attachment=133:artisteer.jpg]

én csak konyítok hozzá, de én így csinálnám.











1:





Admin > Megjelenés > Szerkesztő > Bejegyzés (single.php)…











Neked ezek szerint van benne két rész (valami ilyesmi, gondolom kibővítve más kódokkal)





Az egyiket töröld (ismét csak gondolom, számokkal hivatkozik rá, hogy melyiket…, két lehetőséget van, kísérletezd ki, melyiket a jó megoldás)











Eztán tuti nem lesz csak egy sidebar rész bejegyzés olvasásakor…,











2:





… ám ez csak fél munka, mert a tartalom rész ettől nem lesz szélesebb. Ugyanis a ccs fájlban általában a content rész határozza meg, milyen széles legyen a tartalom. Hát azt ezek után módosítanod kell…











nos megnéztem, az egyik sablonomban

adj a tartalom részt, a ccs-ben ez így van megadva:











#main-block {





float:left;





width:569px;





min-height:600px;





height:auto!important;





height:600px;





}











tehát nekem ez esetben width:569px; széles a tartalom, akkor ezt kellene nekem növelni.











Magyarán az itt leírt segítségem 2. része minden esetben egyedi…, sablonfüggő a megoldása.











Aztán ha tévednék, elnézést kérek előre is. Mondom, csak konyítok hozzá…, arra biztosan jó, hogy kísérletezz (változások előtt legyen mentés stb.stb…) aztán ha jön egy jobban hozzáértő, majd pontosabban segít neked.

'hitetlen' wrote on '2010-04-18:




én csak konyítok hozzá, de én így csinálnám.


(...)





Köszi, próbálkozom!

Nos, a szitu az, hogy létrehoztam egy másik sablont, “no-sidebar.php” sikerült is eltűntetni az egyes oldalsávot, csak nem vágom, hogy a kettest hogy lehetne a helyén tartani. (Relative az értéke a css-ben, viszont ha átállítom absolute-ra akkor sem jobb a helyzet.)





Próbáltam a content rész width="" értékét megnövelni annyi pixellel, amekkora a sidebar1, nem sikerült. Megnéznétek, mi a hiba?

Nem merültem el benne annyira, de a jobb oldali sidebar-nál a “float: left;” helyett, én megpróbálnám inkább jobbra float-olni. Akkor mindíg jobbra fog rendeződni. De rohadt zsúfolt az a css, szóval ez csak egy tipp.

Üdv. Mindenkinek,





Olvastam, hogy a legújabb Artisteer-ben már alapból lehet flash headert beilleszteni, és egyéb okos dolgokkal is bővült. Valakinek van tapasztalata az új lehetőségekről?


'SneakySnail' wrote on '2010-04-19:




Nem merültem el benne annyira, de a jobb oldali sidebar-nál a "float: left;" helyett, én megpróbálnám inkább jobbra float-olni. Akkor mindíg jobbra fog rendeződni. De rohadt zsúfolt az a css, szóval ez csak egy tipp.





Próba cseresznye, köszi!

“A programnak nem .po nyelvi fájlja van”











Igen, de a sablonoknál .po van. Az xml alapból benne van a 3. verzióban. Az artisteert úgy tudjátok magyarsablonosítani, hogy a C:Program Files (x86)Artisteer 3LibraryDataTemplatesWordPressExportFileslanguages mappájában lévő valamelyik, például a it_IT.po fájlt lemásoljátok poEdit nevű programmal lefordítjátok, átnevezitek hu_HU.po -ra majd visszatöltitek a mappába. Ezútán már minden az Artisteerrel készült sablonotok magyar nyelven is fog tudni!

Tessék letölthetitek az Artisteer sablonok magyarítását innen:






    [*]hu_HU.mo

    [*]hu_HU.po

    [/list]



    Ezután már csak be kell másolnotok a C:Program Files (x86)Artisteer 3LibraryDataTemplatesWordPressExportFileslanguages mappába. Bár még ez a magyarítás nem tökéletes és van mit dolgozni rajta, de remélem azért segítettem. :)