Yoast féle SEO és a kulcsszavak

Sziasztok!



A yoast féle seo-t használom, és a következő a gondom. Be van állítva a kulcsszavam, minden oldalamra külön-külön. Némely oldalnál 0%-os kulcsszó sűrűséget mér, annak ellenére, hogy több kulcsszó is szerepel az oldalon. Ez a yoast hibája, vagy nekem kell valamit máshogy tennem?




  • A kulcsszó nem jelenik meg a tartalom első bekezdésében, bizonyosodjon meg róla, hogy a téma egyértelműen körül van-e határolva. Pedig megjelenik!

    -A kulcsszósűrűség 0%, amely egy kicsit alacsony. A kulcsszó alkalommal fordul elő.
  • Ezen oldal esetében a kulcsszó / kulcskifejezés nem jelenik meg az URL-ben. Pedig ugyanaz az oldal címe mint a kulcsszó!



    Köszi!

Ékezetek, kis-nagybetűk is egyformák?

Igen. Nem első alkalommal csinálom, és a legutóbbi Yoast frissítés óta van ez. Bosszantó, örülnék ha tudnám, hogyan tudom ezt kiküszöbölni. Esetleg egy régebbi yoast-ot fel lehet telepíteni a mostani helyére? Honnan lehet elérni?

Innen tudsz régebbit leszedni: http://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/developers/

Viszont. Te 03.10-ikén indítottad a témát itt. Most amit láttam, hogy 03.14.-ikei az utolsó verzió. Esetleg frissítsd, hátha pont ezt javították, mert másoknak is feltűnt és jelezték. :slight_smile:

Már frissítettem, de nem változott azóta sem…köszi a linket, megpróbálom ott…és majd jelzem:)