wr_ContactForm

Sziasztok!



Áthelyeztem egy honlapot egyik tárról a másikra.

SMTP-t nem használtam, minden működik már csak egy dolog nem.

a wr_ContactForm-al készítettem 3-4 db formot mert a honlap témája megköveteli hogy legyen ilyen.

Rendelés, Regisztráció stb…

Amíg nem helyeztem át az oldalt minden email szépen meg is érkezett, jelenleg a vezérlőpultot bújom hogy mit lehetne állítani hogy újra elküldje az email-eket…



Ötleteket válaszokat előre is köszönöm :slight_smile:

Szia!



Nálad az lehet a gond, hogy az új tárhelyen nem engedélyezett a phpmail() -funkció, SMTP-vel kell ilyenkor küldened.



Használhatsz ehhez bővítményt, pl: https://wordpress.org/plugins/easy-wp-smtp/ Azt hiszem van ennek teszt email küldője is, hogy mindent jól állítottál-e be.



Készítesz egy email-fiókot és akkor azon keresztül, SMTP-hitelesítéssel. (Itt a port számmal lehetnek gondok, azt a szolgáltató meg tudja mondani, melyik használható erre a célra)



Másik: awr_ContactForm -ot nem ismerem, de pl a contact form 7-nél fontos beállítani, hogy maga a küldő email címe egyezzen meg azzal az email-fiókkal, amin keresztül történik a küldés. Mert ott alapból a a form-on megadott email cím lesz a küldő, pedig valójában nem az. Tehát: tényleg az legyen ott is a feladó email címe, amit SMTP-n is megadtál. (Már ha alapból nem az)