Wptouch 404-es hiba

Sziasztok!

















Ma feltelepítettem a wptouch plugint, ami a mobilkészülékeknél egy optimalizált sablont jelenít meg. A főoldalnál azonban 404-es hibát jelez. Ha beállítom, hogy egy adott page-t jelenítsen meg, akkor minden működik. Nekem viszont szükséges lenne, hogy a főoldal jelenjen meg a legutóbbi bejegyzésekkel. Találtam egy leírást amiben a core-functions.php-ban kéne kiegészíteni a kódot, viszont nekem hiányzik ez a bizonyos sor.











Tudna valaki segíteni?





Előre is köszönöm!

Tudomásom szerint a wptouch eléggé bugos, egyik ismerősöm sokat tornázott vele, de nem is teljesen jó. Egy régebbi verziót pofozott fel annyira, hogy megy valamelyest, de idegbajt kap, ha mondom neki, hogy frissítsen.











A magam részéről ezt ajánlom figyelmedbe: http://alexking.org/blog/2009/06/24/wordpress-mobile-edition-3-1











Nem csak az iPhone-t, hanem a főbb mobilokat szépen veszi (beleértve az Androidot is).

Köszönöm a tippet! Átláthatóság és külső alapján a wptouch nekem szimpatikusabb. Futok még vele pár kört, aztán ha nem adja magát feldobom ezt :slight_smile: Azért ha menet közben valakinek lenne ötlete a fent említett hibára kérem ossza meg velünk!