WP3 telepítés!

Sziasztok,











Életemben először használok(tam) WP-t, elolvastam hogy kell telepíteni stb…





De valahogy nem müködik.





Olvasgattam itt a fórumot és megpróbáltam megoldani, de sehogy se ment.





A lényeg, hogy atw-s oldalra akartam kipróbálni elöször és feltelepittem sikeres, bár nem müködik utána.











Telepitési üzenet: Már telepítve van!











Úgy tűnik, a WordPress már telepítve van. Új telepítéshez először törölni kell a táblákat a régi adatbázisból.











Rámegyek, hogy Bejelentkezés, de semmi…











Kidob egy odlalt, és ezt irja : Whoops! That didn’t go well.





Nem tudom mi lehet a gond, megnéztem NOtepad+±al és PSpad-al is, minden tökéletesen van beállitva.





De mágse akar müködni.











Kérlek segítsetek nekem, nagyon fontos lenne!

















Előre is köszönöm

Töröld le az egészet. Azután menj az adatbázisaidhoz és töröld mindegyik táblát, ami összefügg a WordPress előző telepítés(ei)vel. Ha csak a WP van a tárhelyeden, akkor törölj minden táblát.





Az adatbáziskezelőben hozz létre egy új táblát (lehetőleg valami teljesen egyedi néven, amilyen még nem volt). Ezután írd be az adatokat a wp-config.php-ba és csinálj vele egy szűz telepítést.











Magyarul: purgáld a tárhelyet és az adatbázist és kezdd el újra. :slight_smile:

Nemtudom, annyit szenvdtem már vele…4 xer telepitettem ujra és sehogy se volt jó, inkább megpróbálok valamelyik más táhely szolgáltatást!


'sANtiaGo' wrote on '2010-09-02:

4 xer telepitettem ujra








Valószínűleg ez a gondja. Mármint hogy megpróbáltad felüliratni a telepítővel azokat a táblákat, amik már léteztek.

'psztrnk' wrote on '2010-09-02:




Valószínűleg ez a gondja. Mármint hogy megpróbáltad felüliratni a telepítővel azokat a táblákat, amik már léteztek.











Letöröltem elötte mindent! ultraweben se müködik....be se hozza a telepítőt :) Kicsit vicces!!!

Ultrweben ezt irja nekem ki a telepitési linkre : Fatal error: Allowed memory size of 10485760 bytes exhausted (tried to allocate 4096 bytes) in /mnt/ultraweb/m/mi/miokpr/wp-includes/pomo/streams.php on line 139

kereső > Allowed memory size

Mindeközben olvasgass itt is: http://forum.word-press.hu/forum/58-ingyenes-szolgaltatok/











(És kérlek, ne idézz minden hozzászólásodban, mert az adminok letépik a füled. :slight_smile: )

Közel álltam a fültépéshez, de olyan kedvesen előztél meg, hogy csak a fejét fogom szedni… :slight_smile:











Szerencse, hogy nincs internetem, csak ritkán férek hozzá, mert azonnal töröltem volna ezt a topikot. Milyen cím ez? Kinek fontos? Mi fontos? Teljesen egoista cím és semmitmondó.











Jó lenne, ha psztrnk tanácsát megfogadnád, és sürgősen újra telepítenél. Merthogy hamarosan le is zárom ezt a témát: atw-re és egyéb tárhelyre telepítésre van már fórumtéma, tessék rákeresni.