WP vagy Sql hiba?

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogyha localhost-ból exportálom a sql táblákat és importálom egy másik adatbázisba, akkor a következő hiba jön ki az oldalon:


Code:

Warning: array_keys() [function.array-keys]: The first argument should be an array in C:AppServwwwamberwp-includeswidgets.php on line 1045


Több ingyenes tárhelyen próbáltam és ugyanez a hiba. Habár az oldal hibásan, de megjelenik, mégis kellene segítség, mert 1-2 hete biztosan dolgozok vele. Ha valaki tudna tudna segíteni megköszönném! neutral.gif :(

töröld kia a widgeteket, majd hozd létre megint azokat, akkor elvileg jó lesz.











valamint ha a szolgáltatódnál UTF8 az adatbázis, otthon meg nem, vagy fordítva, stb., akkor a wp-config-ba írd be ezt:



Code:

define('DB_CHARSET', 'utf8');








vagy az új helyeden csinalj egy új telepítést, aztán a régiből exportáld ki a Wordpress saját formátumába a dolgokat, az újon meg be. Így tuti jó lesz. Utána meg mindent beállítasz (pluginek, stb.)

ha hazaérek kipróbálom ezt az export-import dolgot a wordpress-ben, habár a widgetes megoldás jó, de a szavak még most se jelennek meg teljesen, otthon és extrán is utf van.

Sziasztok!











Ilyet már láttatok? Van valami ötletetek?











Egy megszakadt képfeltöltést követően nem hajlandó már a feltöltött képből elkészíteni az indexképet, és a két másik méretű képet. Ezt a hibaüzenetet írja, de nem értem miért.











Warning: imagecreatefromstring() [function.imagecreatefromstring]: No JPEG support in this PHP build in /var/www/blogja.net/szi/www/blog/wp-admin/includes/image.php on line 147











Warning: imagecreatefromstring() [function.imagecreatefromstring]: No JPEG support in this PHP build in /var/www/blogja.net/szi/www/blog/wp-admin/includes/image.php on line 147











Warning: imagecreatefromstring() [function.imagecreatefromstring]: No JPEG support in this PHP build in /var/www/blogja.net/szi/www/blog/wp-admin/includes/image.php on line 147





175











Letöröltem a teljes WP-t, és egy még működőképes állapotában készített WP mentést feltöltöttem.





Ez nem segített. Megpróbáltam az adatbázist is felülírni egy mentéssel, de arra meg azt mondja, hogy az előzőleg exportált sql fájl nem olvasható. Többet készítettem, egyik sem.











Köszönöm

Nos a probléma a szolgáltatódnál kéne hogy legyen a hibakód szerint, mivel a php.ini-jében nincs JPG support… vagyis valami függvény nincs engedélyezve…





Tehát sem wp, sem sql szerintem…


hgrg wrote:

Nos a probléma a szolgáltatódnál kéne hogy legyen a hibakód szerint, mivel a php.ini-jében nincs JPG support.. vagyis valami függvény nincs engedélyezve..


Tehát sem wp, sem sql szerintem..








Köszönöm a gyors válaszodat. Erre nem gondoltam. Mindenesetre furcsállom, hogy este fél 11-ig működött a feltöltés utáni átméretezett képecskék legyártása, azóta meg a fejem tetejére is állhatok, akkor sem.





Még egyszer köszi.

:slight_smile: hat a hibaüzenet ezt mondja… lehet hogy hazudik :stuck_out_tongue: