WP üzenet "Súlyos hiba történt a webhelyünkön"

Sziasztok,
az alábbi segítséget kérem…
A köv. üzenet jön ki a képernyőre, miközben szeretnék dolgozni a weboldalon. Hozzáteszem baromira lelassult a rendszerem (tárhely van) és a DIVI-vel szerkesztek (mint infók).
Üzenet:
“Súlyos hiba történt a webhelyünkön. További információk a wp hibák megtalálásáról”

Mivel nem vagyok informatikus, amiket kiír adott fájloknál, hol tudom megnézni?
Cp panel? Ebben nem szívesen mászok bele tudás híjján

Vagy ha a wordpress oldalon is meg tudom nézni, akkor azon belül hol ? Ezen belül inkább megkeresném.

20200915%20wp%20hibauzenet

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Szia!

Küldtem neked üzenetet, elsőként ezt meg tudod nézni :slight_smile:

Üdv!

szia, köszönöm! Megnézem! üdv Szilvia

1 kedvelés

Sziasztok!

Ez a hiba allandoan nekem is feljon. Mit tudok ellene tenni?

Szia. A WP-s hiba / “Sulyos hiba tortent a wabhelyunkon” / nekem is feljon rendszeresen. Tudnal benne nekem is segiteni?
Elore is koszi

Szia, persze :slight_smile: Általában kompatibilitási hiba, de küldök neked még egy privát üzenetet is :slight_smile:
A WordPress ettől sokkal szebb, és egy álom az új WordPress. Nem kellene rendszeresen ilyen hibákkal foglalkozni, szóval némi karbanatartást illő mindig elvégezni.
Szívesen :slight_smile:

Ilyenkor e-mailben elküldi a rendszer az információkat, hogy mi okozza. Azt kell megnézni. Fogtok látni benne url-eket és abban megtalálható lesz a plugin vagy theme neve, ami a hibát okozza.

sajnos nekem nem jött semmi:(

SPAM-be sem? A levélküldés be volt állítva?

Szia! Mindenek előtt előre is köszönöm :slight_smile: Nekem is az a problémám, hogy "Súlyos hiba történt webhelyünkön. További információ a wordpress hibák megtalálásáról…

Nagyon köszönöm :slight_smile: Csaba

@Angyal_Csaba

Szia!

A súlyos hiba szinte mindig kompatibilitási hiba.
A PHP verzió, a WordPress és a bővítmények mind kompatibilisek kell hogy legyenek egymással.

Ha kaptál automatikus, hibaüzenetet tartalmazó emailt a honlapról, akkor az általában tartalmazza is a hiba okát. Leggyakrabban ez egy bővítmény, ami okozza. Ha ezt a bővítményt letörlöd - mivel nem tudsz belépni, ezért FTP-n keresztül - vagy átnevezed a bővítmény mappáját (mondjuk elé teszel egy - jelet) akkor legalábbis átmenetileg megoldhatod a problémát és be tudsz lépni.

Az is lehetséges, hogy magasabb PHP verziót kell használni.
Ezt a szolgáltatónál lehet beállítani. Vagy Te magad is megteheted, vagy ha nem ismered hol és hogyan kell, akkor nyugodtan megkérheted a szolgáltatót, hogy segítsenek, ez nem extra kérés.
Ha mindent elég frissen tartasz, akkor a PHP verziót is érdemes frissen tartani.
A szolgáltatók nem állnak át automatikusan a legfrissebb PHP verzióra, ezt neked kell kezdeményezni (lehet, hogy másnak a legfrissebb okozna problémát).

Ez az infó így elegendő számodra?

Sziasztok.
Örülök, hogy csináltatok egy magyar támogatói oldalt.
Most telepítettem egy új szervert. Debian, a php8 is (gondolva a jövőre).
Felvettem a megfelelő tárolókat, hogy a php7.4 és php8 is meglegyen. (debian alapból még 7.3-nál tart)
Ugyanez a hiba jön be nekem is a témaszerkesztőnél akkor, ha a 8-as verziót használom. A 7.4-el semmi rumli nincs - ha visszakapcsolom a domain-nél simán fut…
Az apache error erre hivatkozik “wp-admin/theme-install.php on line 63”
Lehet, hogy a 8-as verziót még nem időszerű használni?
Köszönöm a válaszokat.

Igen, a 8-as verzió még korai.

1 kedvelés

Értem. Köszi.
Nagy kár :frowning: Gyorsabb a 8-assal egyébként az admin felület, kivéve ugye a téma szerkesztés, feltöltés…
Már 2020 Novemberében elindult a tesztelés a 8-assal - jól emlékszem?

Igen, viszont sok bővítmény, sablon készítés ül a fenekén. Mondjuk nincs annyira hova kapkodni.
Amelyik honlapnál szükség van a 8-as előnyeire, ott már külön rendszergazda és developer team kell legyen (méret és forgalom okán), ráadásul ott már egyedi fejlesztésekben gondolkodnak.

Tudnál légyszíves nekem is írni egy üzit? Előre is köszönöm!

Nem igazán írok pü-be. Ha kérdésed van, akkor írd meg itt vagy a FB-os csoportba.