WP törlődik a tárhelyről

Sziasztok!

Most kezdtem tanulni a WP használatát, és olyan hibába ütköztem, hogy a 000webhost ingyenes tárhelyére telepített WP egyszercsak eltűnik. Elementorban dolgozok, és egyszercsak mikor a wp admin felületére lépnék már csak az az oldal jön be, hogy telepítsem a wp-t. Újratelepítettem, és akkor látszik, hogy már telepítve volt, mert a korábban letöltött Astra, starter templates, már ott van. Újra nekiálltam a weblap készítésnek, és kis idő múlva ismét eltűnik minden.

Köszi a segítséget!

Az a hosting egy használhatatlan vacak, ahogy a szinte minden ingyenes tárhely. Ne szenvedj vele.
Van ahol évi pár ezer ft egy tárhelycsomag, érdemes annyit belefektetni.

Igazad van. Közben rájöttem mi a gond. Az ingyenes tárhely csak korlátozott számú kérést szolgál ki a szerver felé, ezután egész egyszerűen nem érem el az adatbázist, mintha üres lenne a tárhely, pár óra elteltével ismét működik ha igaz. Mondjuk azért annyi eszük lehetett volna, hogy egy figyelmeztető üzenetet kiírjanak, hogy pl… x óra múlva újra elérhető. :confused:
Egyébként Te melyik tárhelyet ajánlanád? Igaziból gyakorlásra elég volna egy teljesen alap is, ahol nincs korlátozva a sávszélesség, meg gyorsítják a wp-t.

Én inkább jó tárhelyet ajánlanék, mivel a beállításai is jobbak. Pl. Viacom kft.