WP Tiger Administration

Sziasztok!





Nem igazán tudom,hogy hova írjam ezt mert amit kérdeznék az a megjelenéshez lenne de mégis plugin!





Szóval van ez az admin kinézet módosított felület a WP Tiger Administration





felmásolom bekapcsolom és nem történi semmi!





Fizetős tárhely friss wordpress 2.1!





Tudnátok segíteni?





Köszi

csak firefox opera es safari alatt mukodik az ie-vel nem kompatibilis, ez le van irva a honlapjan…

Köszi!





Kicsit hiányos az angolom! :frowning:

Az ie-vel mi a kompatibilis???











IE-vel nálam is problémák vannak. A jobb oldali menü akkor kezdődik, amikor vége van a bejegyzéseknek.





Több böngészővel (ff, safari, opera, camino, flock) is megnéztem, azokkal jó.











Erre van vmi orvosság?











A lányomnak gyártanám az oldalt, és gondolom az osztálytársak 95%-a ie-t használ (de már nevelgeti őket)











(wp 2.1, k2)

Egyébként megnéztem ff-al tényleg jó! :smiley:


Biggeorge wrote:

Az ie-vel mi a kompatibilis???





IE-vel nálam is problémák vannak. A jobb oldali menü akkor kezdődik, amikor vége van a bejegyzéseknek.


Több böngészővel (ff, safari, opera, camino, flock) is megnéztem, azokkal jó.





Erre van vmi orvosság?





A lányomnak gyártanám az oldalt, és gondolom az osztálytársak 95%-a ie-t használ (de már nevelgeti őket)





(wp 2.1, k2)





leginkább akkor szokott előfordulni, ha 1. bemásolsz szöveget más dokumentumból (pláne word-ből...), vagy 2. ha pl. egy div tag lemarad a végéről, vagy 3. ha túlméretezett valami kerül a bejegyzésbe (bár itt nem mindig történik büntetés...)

Dragon Zoltán wrote:



Biggeorge wrote:

Az ie-vel mi a kompatibilis???





IE-vel nálam is problémák vannak. A jobb oldali menü akkor kezdődik, amikor vége van a bejegyzéseknek.


Több böngészővel (ff, safari, opera, camino, flock) is megnéztem, azokkal jó.





Erre van vmi orvosság?





A lányomnak gyártanám az oldalt, és gondolom az osztálytársak 95%-a ie-t használ (de már nevelgeti őket)





(wp 2.1, k2)





leginkább akkor szokott előfordulni, ha 1. bemásolsz szöveget más dokumentumból (pláne word-ből...), vagy 2. ha pl. egy div tag lemarad a végéről, vagy 3. ha túlméretezett valami kerül a bejegyzésbe (bár itt nem mindig történik büntetés...)





A sonific widget okozta a problémát. FF alatt kilógott egy kicsit jobbra, viszont az "ie erődítmény" már nem engedte, így összenyomta az oldalt.