wp teljes átszerkesztése

Most nem rég telepítettem a wp.t és szeretném a fejlécet kicserélni mármint képet feltölteni betűtípust kinézetet változtatni, illetve képeket feltölteni és nem tudom merre haladjak, mert egy dreamweaver-nél még tudom, hogy mit módosítsak de ezt még nem tudom, hogy csináljam.





köszi a segítséget.

google://wordpress theme készítés

köszi a gyors választ, tanulmányozom, de azt gondoltam hogy pár kattintással fel tudok tölteni képet a wp re

alap témának van egy olyan beállítása hogy fejléc ott szépen minden le van írva. ha nincs ilyen lehetőséged kikeresed a téma fájloknaknál az img(vagy image) esetleg más változatu mappát, és ott az eredeti fejlécet felülírod(mármint ftp-n keresztül) betűtípust css-ben válthatsz bár én kerülném a betütípus váltást maximum a gépre telepített alap betűtípusok közt váltogatnék mert a többi betűtípus nem hiszem hogy mindenkinél fent van. képfeltöltés ftp-n keresztül. majd html img src-vel be lehet illeszteni. ha van vizuális szerkesztőd ott a képfeltöltés gomb, és a részletes magyarázat. kinézetekre témákat használunk. ilyen keresésére használd a 2.8 újdonságát a tématelepítőt. szerintem ez nem a wordpress teljes átszerkesztése, ez a testreszabás. és ha minimális intelligenciád van ezt magadtól is felfedezed… szép napot.

szia











köszi a terjedelmes választ, azt gondolom elég inteligens vok, bár lehet hogy még itt újonc és azért nem találom amit leírsz de köszönöm a reagot, üdv p

még én is újonc vagyok. és szerintem nagyon átlátható a wordpress. szóval tényleg csak türelem kérdése.

vizuális szerkesztőn mit értsze, honnan tom letölteni, vagy a visual code editorra gondolsz?


premium wrote:

azt gondolom elég inteligens vok








A szavak nem kiírása ellentmond az intelligenciának, ami pedig két "L".

a vok nem egy kínai főzőedény?

Az meg W. :slight_smile:


'premium wrote:

vizuális szerkesztőn mit értsze' date=' honnan tom letölteni, vagy a visual code editorra gondolsz?[/quote']





vizuális szerkesztőt nem kell letölteni, csak ha el kezdesz írni egy oldalt vagy egy bejegyzést van egy olyan fül a bejegyzésszerkesztőn hogy HTML és mellette egy olyan hogy vizuális. na az nekem nem működik csak néha gondolja meg magát, de én megvagyok nélküle. így legalább az alapvető html parancsokat begyakorolja az ember.


Charlie, Mano és két o :) , tehát Wook. ha jól tudom... :) amúgy pedig jó reggelt mindenkinek.


mano wrote:

Az meg W. :)








Magyarítottam :)





szerk.: fúú, most olvastam egy maagsröptű gondolatot, hogy a vagyokból miért lett vok.





lexikonokba ugye vagy az v., és ezért vagyok = vok, mert a vagyot nem írják ki.





bár szerintem aki ilyen rövidítést használ, nem forgat napi szinten lexikonokat.

Nemhogy napi szinten…

@vmg9a theme != téma. Helyette sablonnak fordítjuk következetesen.

értettem! :slight_smile:

G*ci leszek, ha ezt a témát kiamelem? :smiley: Vagy átrakom a humorba? :))))











Vagy csak egykedűven be írom, hogy RTFM…

:stuck_out_tongue:tongue.gif:P:P

hát a végére eléggé eltértünk a tárgytól… bár az elején is már a humor kategóriába ment eléggé… :stuck_out_tongue:

Hát, “gyerekek”, tudjátok, itt nem az a baj, hogy esetleg ez vicces, hanem hogy EZ VAN.





És ez már nem annyira vicces.





De megmondom nektek, hogy mi a vicces.





Akhmed, “az” vicces…

a halott terroristára gondolsz? mert az tényleg az. “Silence, I kill you!”