WP telepítése...

sziasztok!











tudnátok segíteni? a wp blogomat szeretném kiterjeszteni az atwre, vagy az extrára napok óta nem sikerült rájönnöm h mi a fenét kéne ide beírnom…





Adatbázis neve - …





Adatbázis felhasználónév - gondolom az atw-és felhasználónevem





Adatbázis jelszó - és a hozzá tartozó jelszó





Adatbázis host - …





Tábla előtag (ez akkor szükséges, ha egy adatbázisban szeretnénk több WordPress-t futtatni.)

















nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni ebben!











Sad

Adatbázis neve - felhasználóneved amivel az ingyenes tárhelyen regiztél





Adatbázis felhasználónév - gondolom az atw-és felhasználónevem - jól gondolod





Adatbázis jelszó - és a hozzá tartozó jelszó - szintén





Adatbázis host - ez általában localhost





Tábla előtag (ez akkor szükséges, ha egy adatbázisban szeretnénk több WordPress-t futtatni.) - ez maradjon alapértelmezett

szia!!











köszi!











de valami még mindig nem stimmel, úgy tettem ahogy mondtad… de egy ilyen hiba üzenetet kapok:S











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-admin/setup-config.php:23) in /wp-includes/wp-db.php on line 361

Nálam akkor jelentkezett, ha nem megfelelő sql volt telepítve a rendszeren… Pontosabban a pluginnak nem volt megfelelő.

hmm











mit kéne csinálnom? az oldalról letöltöttem a wp 2.1 magyar verziót, feltöltöttem a tárhelyre. nem így kéne?:slight_smile:

De, jól csináltad, egyelőre nincs ötletem, hogy mi lehet a gubanc. Nem szakadt meg a feltöltés? Minden rendben ment? Ez most akkor extra vagy atw?

nem sajnos, most felülírtam újra de ugyan az a hiba, tudunk beszélni msnen? az imént felvettelek:D remélem nem baj

ez most az atw-és

Pontosítok:











ATW csatlakozási paraméterek





Host: 127.0.0.1





Felhasználó név: felhasználóneved





Jelszó:





Adatbázis: felhasználóneved





phpMyAdmin felület: http://mysql.atw.hu











Ha külön jelszót adtál meg a felhasználónevedhez és a MySQLhez, akkor az utóbbit használd! A 127.0.0.1 megegyezik a localhosttal, de azért írd át a hostnevet IPre.











Úgy illik, hogy szólsz előtte, de már mindegy.

nem megy még mindig… :@ valamit a felhaszn.névvel problémázik, pedig elvileg az jó. ezt dobja vissza: http://bggergo.atw.hu/wp-admin/install.php (nézze meg vki és segítsen, pls.!)

Bloggeres blogra hogy lehet telepíteni a wp-t?

Sehogy.