Wp supercache

Sziasztok!











Tegnap óta a WP supercache nem működik rendesen. Nem nyúltam hozzá a mappák jogosultságaihoz, szóval nem tudom mi lehet a probléma.










  1. probléma: új post csak bejelentkezett felhasználóknak jelenik meg





    2.





    Error: Your cache directory (/home//wp-content/cache/) or /home/*/wp-content need to be writable for this plugin to work. Double-check it.











    Cannot continue… fix previous problems and retry.











    Mind a két mappának 755 CHMODE-t adtam anno. Mi lehet a gond? Nem volt semmiféle változás. Spamet töröltettem Aksimettel és táblát javítottam WP cleanfix-el (mint mindig)











    Előre is köszönöm

777

Bocsánat, elfelejtettem mondani hogy természetesen próbáltam ezt is. Mind a két mappát 777-re állítottam ideiglenesen.

Sziasztok!











Amióta tárhelyszolgáltatómnál elolvastam néháyn leírást, hogyan lehetne kicsit optimalizálni a WP-t illetve gyorsítani rajta, eltűntek az internal server error hibaüzeneteim - bár igaz, ehhez az is kellett, hogy a 30 dolláros témámat lecseréljem egy igyenesre (hosszú történet) :huh:











Nekem a WP Super cachre esett a választásom.











viszont egy pici problémám lenne vele:











Amikor bemegyek adminba, ezt írja:









Quote:

WP Super Cache is not properly configured to work with Simple:Press. Please visit your WP Super Cache Settings Page and in the Accepted Filenames & Rejected URIs Section for the pages not to be cached input field, add the following string:





/forum/





Then, please clear your WP Super Cache to remove any cached Simple:Press pages.











elárulná valaki, hogy az 'accepted........' részt hol érhetném el, mert a settingsben nekem nincs, legalábbis nem találom, pedig már vagy 20x kerestem :)

Üdv mindenkinek!



Egy olyan kérdésem lenne, amire már évek óta nem találok választ sehol, hogy hogyan lehetne azt megoldani, hogy adott egy saját dinamikusan működő php kód és azt szeretném, hogy a wp super cache azt tekintse kivételnek, ergo ne cachelje. Ismer erre valaki bármilyen használható megoldást? :slight_smile:



Üdv

A bővítmény oldalán van válasz a kérdésedre.



https://wordpress.org/plugins/wp-super-cache/faq/



A “How do I make certain parts of the page stay dynamic?” rész lesz a segítségedre.