WP store probléma

Üdv!











A következő lenne a problémám:











Teljesen laikusként nekiálltam webshopot készíteni Wordpress motorra. Úgy gondolom,elég jól sikerült,bár sok átvirrasztott éjszakába került…





Viszont mikor végre kész lettem és akartam csinálni egy próbavásárlást,rá kellett jönnöm,hogy nem igazán működik a dolog,mert mikor a termeket be akarom tenni a kosárba,nem teszi be,csak kiírja felül,hogy





You have Processing items in your shopping bag”,





ha rákattintok akkor pedig,hogy: "





Sorry, the Cart is empty. Select Products via Continue Shopping."

















Ez az egyik gondom,a másik az,hogy a regisztráció se működik a webshopba! Hasonló a téma, kitöltöm az űrlapot,de nem igazol vissza semmit,sehova,csak visszadob az alap képernyőre.











Ezen kívül meg annyi van,hogy tettem fel egy Easy contact form-ot, szuperül működik,kivéve,hogy mikor elküldik az üzenetet rajta keresztül,feldob egy ablakot:











“Error.status=0”











Ez miért lehet? (Ettől függetlenül az üzenet megérkezik)





Ill: amikor a kitoltott form továbbitásra kerul az email cimemre,nem helyettesíti be az adatokat,amiket kitöltöttek,ez jön át:











[font=arial, sans-serif:lquv8krb]{682.Vezetéknév}[/font:lquv8krb]





[font=arial, sans-serif:lquv8krb]{680.Keresztnév}[/font:lquv8krb]





[font=arial, sans-serif:lquv8krb]{683.Emailcím}[/font:lquv8krb]





[font=arial, sans-serif:lquv8krb]{684.Kérdés}”[/font:lquv8krb]











[font=arial, sans-serif:lquv8krb]Hangsúlyozom: kezdő vagyok,ha van a problémáimra megoldás,akkor úgy írjátok le légyszi,hogy megértsem! :D[/font:lquv8krb]





[font=arial, sans-serif:lquv8krb]Jah: Legújabb WP-m van,Templatic-os WP store témával.[/font:lquv8krb]





[font=arial, sans-serif:lquv8krb]Nem akarok itt reklámozni,kérésre elkuldom a címet,ahol ki lehet próbálni a dolgokat![/font:lquv8krb]











[font=arial, sans-serif:lquv8krb]Előre is köszönöm![/font:lquv8krb]

2 megoldás is van megoldás a problémára. Az egyik, hogy bérelj fel egy hozzáértőt aki megcsinálja neked. A másik, hogy használj más pluginokat(hozzáteszem, mindenhol lehetnek felmerülő problémák).











A contact form 7-et próbáltad már?











A store-os hibaüzenetnél arra tudok gondolni, hogy a témád vagy valamely kiegészítőd is használ ajaxot ami problémát okoz. A helyedben kipróbálnám egy másik témával.

Annyi pénzem nincs,hogy fizessek érte,nyilván azért álltam neki egyedül!





Kipróbáltam másik témákat,az még hagyján,hogy újra fel kell pakolnom az összes cuccot,de azoknál sem működik a Checkout. A kosárba beleteszi a terméket,de mikor rányomok a Fizetés gombra,404-es hibát ír,és szintén nem találom a megoldást rá!





Ötletem sincs,mit kezdjek vele! :frowning:

Ezek szerint egy másik témával a kosár funkció már működik?











Wp store-t nem ismerem, de e-commercenél sokan elkövetik azt a hibát, hogy beállítják a közvetlen linkeket, majd átnevezik a 'transaction result' oldalt, ami ezután nem található.











Az email problémához annyit, hogy tudni kellene, hogy a szerver ahol van az oldalad, engedélyezi e az emailezést. Ha jól emlékszem, valaki linkelt egy plugint itt a fórumban ami leellenőrizte, hogy működik e az emailezés.