WP-sablon átírásra vagy új készítésre munka

Kedves Fórumozók!











WP-sablon készítéshez vagy meglévő sablon átírására (bár én sajnos pont olyan oldalelosztásút nem találtam, amilyenre gondolnék) adnék munkát jelenlegi elgondolásom alapján Kft-nk nevére elszámolva a költségeit. Bár nem zárkózom el más lehetőségektől sem. smile.gif











Az oldal(ak)- mivel több domain alá is ezt a sablont raknám már akkor, kicsit át-át"dizájnolva") termék(ek)et értékesítenének, bloggal, cikkekkel, amik közül némelyik csak regisztráció után hozzáférhető.











Szerződést szeretnék, és kérném mindenképp a forráskódokat a későbbi utómunkákhoz, ha magam végezném, bár egy-egy későbbi frissítési, módosítási megbízás sincs kizárva.











Ennek fényében kérném az árajánlatokat. Konkrét részleteket e-mail-ben küldök annak, aki kéri.











Köszönöm figyelmeteket:











Bazsó Szilvia

ha valaki csinál neked egy sablont, akkor anélkül hogy oda ne adná neked nem is tudnád használni.





ha viszont mát odaadta, akkor nálad van minden forráskód! :wink:


mano wrote:

ha valaki csinál neked egy sablont, akkor anélkül hogy oda ne adná neked nem is tudnád használni.


ha viszont mát odaadta, akkor nálad van minden forráskód! ;)








Köszönöm, Manó!


Szinte biztos voltam benne, hogy lesz valami a leírásba, amiben nem leszek a moderátorok kedvére :rolleyes:


Az esetleges részletekben (e-mail-ben derülnek ki) lehet olyan, aminek forráskódja, ill, anyaga, ill. képszerk. anyaga érdekelne, hogy hozzám kerüljön.





Azért remélem általánosságban érthető voltam, és lesz akit érdekel a munka.





Üdv: Szilvi

Itt nem a kedvünkre valóságról van szó, hanem csupán tájékoztattalak a forráskód mibenlétéről.





A leírással semmi baj! Sőt, bátorkodtam is írni neked! :wink:

hajrá :wink: