WP poll átalakítása

Szükségem lenne a WP Poll (vagy akármilyen egyéb szavazás megoldás) átalakítására úgy, hogy aki az oldalra regisztrál, az tudjon szavazást indítani. Egy része már alapban benne van a szavazós pluginokban, de azért beleírtam…











Milyen funkciók kellenek?




  • Szavazás címének megadása,




  • Általam előre megadott kategóriákból tudjon a szavazás indítója választani egyet (nem baj, ha a katgória ID-ket esetleg php-ban kell beillesztenem valahova




  • Kezdetnek 2 db lehetőség-mező jelenjen meg, ahová a szavazást indító beírja a válasz-lehetőségeket, de lehessen hozzáadni plusz mezőket is. Max 20-at.




  • Legyen lehetőség arra, hogy a szavazás akár többválasztásos is lehessen.




  • Szeretném, hogy a szavazásokhoz hozzá lehessen szólni. Az oldalon az alap hozzászólásrendszer van.




  • Amikor a szavazó szavaz, utána jelenjen meg az aktuális eredmény is.




  • Adminban lehessen kezelni a szavazásokat: szerkeszteni vagy törölni.




  • Nem baj, ha a szavazás indítójának felhasználóneve megjelenik a szavazás mellett frontend-en is.




  • Illetve be is kellene majd illeszteni cuccot a WP oldalamba, hogy működjön is…











    Aki megcsinálná szívesen és jól is, attól kérek szépen árat és vállalási időt erre a címre: mortimer(kukac)citromail.hu





    Köszi,





    Wordstress

Azon gondolkodom, hogy ez nem lehet megoldani? Senki nem jelentkezett, pedig azt hittem a WP fórumon kirázzák a kisujjukból a hozzáértők az egészet :slight_smile:

Minden lehetséges, csak pénz kérdése. Amit leírtál az majdhogynem egy új plugin megírása. Emiatt nincs tolakodás, de pü-ben tudok ajánlani embert, aki foglalkozik ilyennel. (Én nem.)