WP Optin Wheel Pro

Hali!

A WP Optin Wheel Proban hogyan tudom beállítani azt, hogy 1 nap 1 ember csak 1x tudjon pörgetni? Már 2 napja próbálgatom, de sehogy sem jó. Eleve meg sem jelenik újra, azt is jó lenne valahogy beállítani, hogy egyből éjfél után újra megjelenjen és újra lehessen pörgetni, de már a szimpla 24 órás ütemezésnek is örülnék, ha más megoldás nincs…

Ha a Check IPs-t bekapcsolom, akkor egy adott háztartásban mindenkit kizárok, és fogalmam sincs, hogy legközelebb mikor enged újra játszani, ha enged…

Külső alkalmazás, bővítmény van erre esetleg?

Az egésznek a lényege annyi, hogy szerencsekerékkel játszik a látogató. Beírja az adatait, ami megy a Mailchimpbe. Ezután vagy nyert, vagy nem nyert, ez attól is függ, milyen esélyeket adok meg, de ezzel nincs gond. Ezután nem enged újra játszani, ha nincs beállítva a korlátlan játék, ami jó egyelőre. Viszont nem találok olyan lehetőséget, hogy másnap újra engedje, konkrétan inkább egyből éjfél után. Valami ötlet?

Arra most már rájöttem, hogy be lehet egy olyat kapcsolni, hogy “Log”, ami folyamatosan naplóz az adatbázisba elvileg, és ha ezt törlöm, újra enged játszani mindenkit. Már csak azt kellene megoldani, hogy ezt ne én csináljam meg manuálisan mindennap…