WP oldal költöztetési probléma

Sziasztok!
Van egy wp oldal költöztetési helyzet, amihez a tárhelyszolgáltatóm meglehetősen impotens módon áll hozzá. Abban bíztam, hogy a WP migration Extension bővítmény két kattintásból megold majd mindent, de a tárhelyszolgáltatóm nem engedi a feltöltést valami base64 kódolás veszélyei miatt.

Ekkor megkérdeztem, hogy enélkül mégis hogyan tudom felmásolni a céldomain alá az oldalt? A lenti kérésemre adott válaszából számomra kitűnt, hogy még a problémát sem fogták fel, vagy nem akarták felfogni, olyan általános választ adtak.

Ezért a Ti segítségeteket kérem erre a helyzetre:

Van egy elkészült wp oldalam lementett fájlokkal és adatbázissal.
Van egy domainem is természetesen, a megfelelő tárhellyel. (a megfelelőt itt a nagyságra értettem)
Ez alá a domain alá most egy szűz wordpress van telepítve, hiszen miután majd átmásoltam ide az oldalam azután is szerkeszteni szeretném még, tehát úgy gondoltam, kelleni fog.

Tehát a domain alatt most egy szűz

  • wp fájlstruktúra
  • és egy wp620 elnevezésű adatbázis van.

Értelemszerűen a lementett oldal wp-config.php-ja más mint ami a célkönyvtárban most szűzen figyel.
A beimportálni kívánt adatbázis elnevezése: emeltdij_wp171.sql

Milyen pontos lépésekkel és beállíátsokkal tudom a lementett oldalam felmásoslni az említett domain alá, hogy annak minden meglévő paramétere úgy müködjön, ahogy az elkészült?

Köszönöm a hozzáértő segítséget.

Üdvözöllek!

Egy kis része az osztott tárhely szolgáltatóknak biztosít SSH hozzáférést, azaz kiadhatsz parancsokat a szerver terminálján.
A WP-CLI a parancssoros távirányítója a WordPress-nek. Néhány nap alatt megtanulható, nagyon logikus a parancsok felépítése, van hozzá doksi és közösség.

Ha van SSH hozzáférés és megkérsz, elvégzem. 10 percig nem kérek érte semmit - feltehetően 5 perc alatt kész lesz.

ügyelet/hotline: +36-20-4242498  sms@szepe.net  skype: szepe.viktor

Válts szolgáltatót. A legtöbb cég ingyen segít a költöztetésben, de az, hogy:

a tárhelyszolgáltatóm meglehetősen impotens módon áll hozzá

de a tárhelyszolgáltatóm nem engedi a feltöltést valami base64 kódolás veszélyei miatt

A base64() függvényt szokták használni vírusnál, de sok teljesen átlagos bővítménynél is. Nagyjából ez olyan, mintha azt mondanák neked a boltba, hogy azért nem vehetsz kést, mert azzal embert lehet ölni, igen… meg kenyeret is lehet vele vágni.

Szóval ez a hozzáállás a szolgáltatótól elég ostoba és szánalmas.

2 kedvelés