WP Media Player Theme

Szervusztok!











Azt hiszem most nagy fába vágtam a fejszém :lol: El kezdtem össze állítani nagy vonalakban egy új, zenei tartalmú oldalt, találtam is jó kis témát, de az oldal sávokban hiába kapcsolom ki a menüpontokat (oldal, kategória, hozzászólások stbstb) azok továbbra is ott maradnak angol nyelven.











Működés közben





Az én oldalam











Ha valaki ismeri ezt a témát és tudja hogy tudnám testre szabni kérem segítsen mert ez teljesen dukál a tartalomhoz. Főleg ha tudok majd benne zenét is játszani.





Köszi a válaszokat :]

Valószínűleg azért van ott,mert ez a sidebarok alap értéke, amit a fejlesztő megadott. Húzz valamilyen widgetet az oldalsávba és rögtön el fognak tűnni…


'Balou' wrote on '2010-01-13:




Valószínűleg azért van ott,mert ez a sidebarok alap értéke, amit a fejlesztő megadott. Húzz valamilyen widgetet az oldalsávba és rögtön el fognak tűnni...








Igen próbáltam, de nem tűnt el. Ezért is kérek segítséget

Ha mégsem 'tünnének' el, akkor ki kell vegyed a meghívásokat.





(szerintem a sidebar.php -ban vannak , de lehet, hogy tévedek. Nálam okosabbak majd megmondják. :slight_smile: )


'rozi' wrote on '2010-01-13:




Ha mégsem 'tünnének' el, akkor ki kell vegyed a meghívásokat.


(szerintem a sidebar.php -ban vannak , de lehet, hogy tévedek. Nálam okosabbak majd megmondják. :) )











Ezzel kapcsolatban is van egy problémám mivel a szerkeztőben nem tudom módosítani a sablont. Illetve tudom, de nincs mentési lehetőségem. "Változások mentése előtt a fájlnak írhatónak kell lennie" itt gondolom a jogok beállítása jön ami be is állítva, de még sem. érdekes módon atw-n tudok módosítani, de 000webhost.com-on nem. totális a káosz :]

Akkor ne a belső fájlszerkesztőt használd.





A sablonod módosított fájljait FTP-n töltsd fel.

Hát, akkor szépen fogod a sablon fájlodat (sidebar.php) és úgy szerkeszted át,nem az admin felületen keresztül,majd újra feltöltöd…

Végülis ez így logikus, én tökfej











Akkor azért meg kérdezem mert nem vagyok magamban biztos, a sidebarból mindent töröljek?





Így néz ki:



















Pages
















Archives





































És akkor ezek (pages, archives) vannak/voltak a bal oldalon.

Na ez nem is volt bonyolult eddig. Mér csak a jobb oldali menüket kéne el tüntetnem de nem találom hol lehet. Mindenesetre köszi az eddigi segítségeket, királyok vagytok :lol:

Most nem azért, de meg csináltam a jobb oldalt is. MAGAMTÓL :smiley: Annyira fel dobott, hogy el sem tudjátok képzelni :lol:

Szerintetek az megoldható valamilyen parancssorral, hogy a play gombra kattintva induljon a zene?