WP kép feltöltési hiba! HELP

sziasztok!











lenne egy kérdésem, a hetekben rendeltem meg egy domain címet amit már használhatok is, szépen fel töltöttem a wp klienst, de amint képeket szerettem volna a szerkesztőbe betölteni ezt a hiba üzenetet kaptam:





A feltöltött fájlt nem tudtam átmásolni /var/www/vhosts/gabofolia.hu/httpdocs/wp-content.











94











nagyon megköszöném a tippeket!!











előre is kösznöm











said


ssaid wrote:

sziasztok!





lenne egy kérdésem, a hetekben rendeltem meg egy domain címet amit már használhatok is, szépen fel töltöttem a wp klienst, de amint képeket szerettem volna a szerkesztőbe betölteni ezt a hiba üzenetet kaptam:


A feltöltött fájlt nem tudtam átmásolni /var/www/vhosts/gabofolia.hu/httpdocs/wp-content.





94





nagyon megköszöném a tippeket!!





előre is kösznöm





said





Szia!





Próbáld meg leellenőrizni, hogy írható-e a könyvtár, ahová a képeket akarod feltölteni!


A Beállítások/Egyéb menüpontban láthatod, hogy melyik könyvtárról van szó (itt meg is adhatsz mást is, mint ami már ott van).


Szerintem Te még nem hoztál létre pl egy "uploads" mappát a wp-contenten belül és ennek nem állítottad még át a jogosultságait (777).





Remélem így menni fog!





Sel.

Hello.





Nálam is ez a probléma az utobbi időben.





De nálam eddig nem volt semmi baja. Már 3 hónapja megy a blog és jó volt. A mappája még mindig 777 re van téve.

Nekem sem megy a képfeltöltés sajnos! :frowning: Átállítottam a könyvtár attribútumát 777-re, de még nincs azt írja ki, hogy “A fájl üres. Próbálkozz másikkal!” amikor egy képet fel szeretnék tölteni egy bejegyzéshez.











Mi lehet a probléma?

sziasztok

















minden műxik, kivéve kép feltöltés





freeweben van a wordpress











van uploads is 777-el











feltöltéskor a következő üzenet





A feltöltött fájlt nem tudtam átmásolni /disk/raid3/t/a/talalkozasi/wp-content.





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid3/t/a/talalkozasi/wp-admin/admin-functions.php:1887) in /disk/raid3/t/a/talalkozasi/wp-includes/functions.php on line 1221











ha kézzel bemásolom a filet és linkelem, a kép ikon megjelenik, amit a böngészők raknak ki amikor nem találják a képet





a posztban nincs kép cssk szöveg











lécci ötletet

nem lehet hasonló gond mint az atw-nél? mármint hogy létre kell hozni valami átmeneti tmp könyvtárat? ott ugyanezt csinálja, ha nem csinálod meg manuálisan…





csak tipp…

nézd meg hogy a tárhelyen be van-e kapcs a php_safe_mode. ha igen azt wp nem fogja szeretni.

Sziasztok!







Nálam is pont ugyaneze a hiba jelentkezik. Most telepítettem a WP-t, elvben nincsen semmiféle korlátozás a tárhelyen, ezt megkérdeztem a szolgáltatótól. Létrehoztam az uploads mappát, a wp-admin mappával egy szinten egy tmp mappát. Mindkettőnek (uploads és tmp) 777 van beállítva a jogosultságok között.



De semmi, ezt a hibaüzenetet kapom:



A feltöltött fájlt nem tudtam átmásolni /var/www/web106/web/wordpress/wp-content/uploads/2013/08.



Mit nézzek meg, hol szükséges állítanom még?



Nagyon szépen köszönök előre is minden segítséget!