wp hiba

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Pár napja valami tönkrement az oldalamon. Este még minden szuperül működött, másnap délután már nem volt jó. Amikor valamelyik oldalt szeretném szerkeszteni, semmilyen adat nem látható a szerkesztőben, 0 szó van, és mintha minden zárolva lenne. Amikor ezt az üres oldalt megnézem előnézetben, akkor viszont minden adat látszik.

Készítettünk teljes visszaállítást, adatbázissal együüt, de nem oldotta meg a problémát. Arra gondoltam, újratelepítem a wp-t, de amikor bemegyek a vezérlőpultba, nem elérhető semmi.

Megsérülhetett a wp? Ha igen, a helyreállítás miért nem segített? Esetleg lenne valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt orvosolni?

Segítséget előre is köszönöm. TZ.

Szia!
Telepítsd újra a Wordpress-t FTP-ről. Én a helyetekben azért lefuttatnék egy vírusírtót is, biztos, ami biztos.

Ha engedélyezed a hibakereső üzemmódot (wp-config.php fájlban a kellemes blogolást sornál define WP_DEBUG’ -ot állítsd false-ról true -ra), akkor elvileg ki fogja írni a pontos hibaüzenetet. Lehet pl., hogy az egyik bővítmény sérült meg frissítés közben.