WP FORUM VS IE - SOS - HELP

Sziasztok!











Ma vettem észre, hogy a WP-FORUM bejegyzései nem látszanak IE6 és IE7 alatt, holott FF-el semmi baja. Valaki találkozott ezzel? Nagyon jól jönne egy kis segítség, hogy mit lehet vele tenni.











http://www.totalcommander.hu/?page_id=37&forumaction=showposts&forum=3&thread=2&start=0











Közsi





Tamás

Elbeszélgetek magammal smile.gif. Annyira rájöttem, hogy nem az IE-vel van a baj, hanem, hogy ha nem vagyok bejelentkezve, akkor nem olvashatók a bejegyzések. Viszont nem találok olyan lehetőséget, ahol ezt lehet állítani.

Senkinek nincs egy icipici ötlete sem?

IE monnyonle! nekem is folyton előjönnek a problémák a brózerek különbözősége miatt.





ilyenkor általában a kódokban van valahol a hiba (ami persze nem AZ a hiba…), én azokat bújnám…

Köszi, de ahogy írtam, mégsem az IE a hibás, hanem, hogy bejelentkezés nélkül nem olvasható frown.gif

akkor simán tedd az egészet bejelentkezésfüggővé.





manapság már mindenki képes 10mp alatt regisztrálni bárhová. sőt!





én regisztráció párti vagyok!











persze ezzel /ahogy azt exfőnököm mondta vala/ a problémát nem oldod meg, csak kikerülöd! :wink:

Ezt én is tapasztaltam!Nálam mivel nem fontos a regisztráció ezért kivettem a pipát a wp forum beállításainál , hogy tulajdonképpen bárki írhat a fórumba!Bár ezt még a saját blogomnál se tartom jó ötletnek! Ha esetleg lehetne olyan,hogy 1-2 fórumtémát le lehessen védeni az jó lenne a többi meg pl.publik!