WP-Forum 1.7.4 SQL injection

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WP-Forum 1.7.4 SQL injection című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WP-Forum 1.7.4 SQL injection]

Sziasztok,

Csak műkedvelő wp-s vagyok, de már a harmadik blogomat szeretném telepíteni.
Az első kettővel nem volt semmi baj … ez a harmadik kicsit macerás.
Saját ftp-n van, így létrehoztam az aldomain-t, a mysql adatbázist, majd az alkönyvtárba felraktam a telepítő file-okat (config módosítva) és fel is telepítettem … szerintem valami marhaságot írhattam a blog nevéhez, mert már a telepítésnél kiadott egy hibaüzenetet a header-re, de kiírta, hogy sikeres telepítés.
Ettől a ponttól nem lehet tovább menni admin szinten … a blog létezik skiccpausz.architecta.hu viszont a következő hibaüzenetekkel elhajt minden belépési próbálkozást:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-config.php:1) in /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-login.php on line 337

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-config.php:1) in /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-login.php on line 349

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-config.php:1) in /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-includes/pluggable.php on line 690

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-config.php:1) in /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-includes/pluggable.php on line 691

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-config.php:1) in /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-includes/pluggable.php on line 692

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-config.php:1) in /web/architecta/skiccpausz.architecta.hu/wp-includes/pluggable.php on line 890

Leszedtem (mindent, mysql-t aldomain-t, stb.) újra felraktam, bemásoltam … telepítési próbálkozás …“már telepítve van” ???

Mit ronthattam el, és hogy tudom javítani ?

Szia

Nekem nemrég volt hasonló problémáim a következő dolog segített:

wp-config.php mentése UTF-8 formátumban Bummal és már megy is Javasolt progi

Notpad++ vagy olyan amivel a fent leírt műveletet végre lehet hajtani…

Remélem valamit segítettem

Üdv
Gyuri

Sziasztok!

Óriási segítségre lenne szükségem. telepíteni szeretném az estore v.4.6.3 verziót és a bővítmény telepítése után azt írja ki mikor be akarom kapcsolni, hogy a “bővítménynek nincs szabványos fejléce” ezt nem igazán értem ehhez kérnék segítséget hogy hogyan tudom megcsinálni és feltelepíteni az estore-t rendesen.

Előre is köszönöm

Az előzőhöz fejlécet írtam az nem jó fejrésze a helyes!!! " bővítménynek nincs szabványos fejrésze"

Nos ez a bajom

Nekem is úgyanez a bajom vki tud rá megoldást. Egyik percről a másikra pluginok nem változtak semmi, szerintem e féle oltári nagy bug ebben a motorban, gyanakszok hogy sql injection vagy vmi hasonló. Reméltem biztonságosabb ez az engine, de gyanakszom hogy nem, bár a probléma oka nem világos, de reálisan ez lehet a gond.

Mivel 4-5 téma is felmerült ehhez a bejegyzéshez, és nagyrészének semmi köze az eredeti felvetéshez, így a “Nekem is úgyanez a bajom” felütéssel nem tudok mit kezdeni.

Nem tudom, mit rontottam el, ingyenes tárhelyre sikerült telepítenem, a fizetőssel nem bírok, ezt a hiba üzenetet kapom.
"The requested URL /wp-admin/install.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.", és lővésem nincs, mit javítsak.
Kérlek, segíts?!
Köszönöm!

Nekem is ugyancsak ” bővítménynek nincs szabványos fejrésze” egyik Plugin telepítés után!
MEg kell fogni azt a plugint amelyik ilyeneket viccelődik letölteni és símán FTP-n felmásolni a /wp-content/plugins/ mappaba… persze kicsomagolva a mappát…